Detekcja w ADPRO PRO E

Dowiedz się więcejPasywna czujka podczerwieni PRO E dostępna jest w wielu wersjach, umożliwiając dobór optymalnego rozwiązania dla danego systemu, biorąc pod uwagę wielkość obszaru, jego kształt oraz budżet projektu. Każda z czujek PIR zapewnia najwyższy poziom detekcji oraz najwyższy zasięg dostępny na rynku.

Doskonała jakość detekcji eliminuje występowanie fałszywych alarmów.

Niezawodność i zasięg detekcji zostały sprawdzone i potwierdzone przez firmę zewnętrzną.

Zasięg wiązki podczerwieni sięga 220 metrów, co zapewnia najlepszą jakość ochrony obszaru na metr, w porównaniu do konkurencyjnych technologii wykrywania wtargnięcia dostępnych na rynku.

Niezawodność ADPRO PRO E

Urządzenie zapewnia niezawodną detekcję, eliminując martwe strefy wokół słupa lub ściany, na których jest zamontowane. ADPRO PRO E dostarcza również najlepszą na rynku ochronę antysabotażową oraz ochronę przed wandalizmem.

System 360PROtect™ zapewnia
maksymalną ochronę antysabotażową
oraz eliminuje potencjalne
martwe strefy.


Dowiedz się więcej

Najlepsza na rynku ochrona przed wandalizmem
oferująca funkcjeoptycznego antymaskingu
i wykrywania zmiany położenia.Zapobieganie
sabotażowi jest możliwe dzięki wbudowanemu
stykowi antysabotażowemu umieszczonemu
w uchwycie mocującym.

Dowiedz się więcej

Integracja ADPRO PRO E

Czujkę zaprojektowano do pełnej integracji z innymi urządzeniami i systemami marki ADPRO, takimi jak FastTrace 2E, IntrusionTrace, Xchange, Video Central Platinum, iTrace. Możliwa jest też prosta integracja z urządzeniami i systemami marki HeiTel, do których należą CamDisc HNVR i VG oraz CamServer VG.

Inteligentna komunikacja
z FastTrace 2E poprzez
port RS-485.

Dowiedz się więcej

Podwójna ochrona dzięki
połączeniu czujki PRO E
z systemem IntrusionTrace.

Dowiedz się więcej

Aplikacja iTrace zapewnia
podgląd obrazu oraz zdalne
wyświetlanie alarmów z różnych
systemów bezpieczeństwa.

Dowiedz się więcej

Korzyści wynikające z całkowitego kosztu posiadania ADPRO PRO E

Wykorzystanie czujek PRO E może przynieść do 65% oszczędności w porównaniu do korzystania z aktywnych czujek podczerwieni. Jest to możliwe dzięki mniejszej ilości sprzętu, łatwiejszej i szybszej instalacji oraz mniejszej ilości okablowania.

Wykorzystanie czujki PRO E-400H SLR zmniejsza liczbę słupów, czujek i niezbędnego okablowania, co przynosi ponad 40% oszczędności w stosunku do czujek innych producentów.

Dowiedz się więcej

Połączenie bezprzewodowe zapewnia niezawodną ochronę w każdym miejscu, przy jednoczesnym obniżeniu kosztów.

Aplikacja iCommission pozwala na szybkie i proste użytkowanie, jak i konserwację sprzętu.

Dowiedz się więcej

Szkolenie ADPRO PRO E

Dowiedz się więcejLinc Polska oferuje szkolenia i wsparcie techniczne z zakresu czujek ADPRO PRO, dla instalatorów, projektantów oraz integratorów systemowych. Organizujemy szkolenia w zakresie instalacji, eksploatacji i konfiguracji, która zapewni najbardziej efektywne działanie czujek. W przypadku zainteresowania szkoleniami prosimy o kontakt telefoniczny, na numer: 61-839-19-00 lub na adres e-mail: info@linc.pl

Dokumentacja ADPRO PRO E

Dowiedz się więcejW dokumentacji zawarto najważniejsze cechy urządzenia, korzyści wynikające z jego wykorzystania, przykłady zastosowań, opis oprogramowania i narzędzi, które mogą pomóc w podjęciu decyzji o zakupie i instalacji czujki.