+48 (61) 839 19 00 info@linc.pl

Analiza wideo

Dodaj nowy wymiar do Twojego systemu wideo

Bez względu na to jak wygląda tworzony przez Ciebie system analiza wideo znacznie zwiększy jego możliwości. Nie tylko pozwoli szybciej reagować na pojawiająca się zdarzenia, lecz także ułatwić obsługę całego systemu. 

czy analiza wideo ma sens?

O ile wideomonitoring realizowany jest już od dekad, to dopiero teraz wideoweryfikacja zaczyna być doceniana i coraz częściej wykorzystywana. Jest to kompleksowa koncepcja polegająca na inteligentnym, automatycznym wykrywaniu zagrożeń i przesyłaniu informacji o nich do centrum monitoringu. W oparciu o otrzymane informacje natychmiast można zareagować na dane zdarzenie. Skrócony czas reakcji umożliwia podjęcie szybkiej i właściwej decyzji dotyczącej działań, które zapobiegną eskalacji zagrożenia i pozwolą na zminimalizowanie strat. Rozwiązanie to pozwala poprawić jakość ochrony danego obiektu.

Zapisz się do naszego newslettera

Chcesz być zawsze na bieżąco i otrzymywać informacje o najnowszych rozwiązaniach oraz możliwościach ich zastosowania? Jesteś zainteresowany szkoleniami nt. analizy wideo i kamer termowizyjncyh? Jeśli tak, to zapisz się do naszego bezpłatnego newslettera.

Analityka xtralis

Bez względu na to, jakie masz podejście do monitoringu zdalnego – jako dostawca kamer, rejestratorów sieciowych (NVR), systemów zarządzania wideo (VMS), panelów czy platform – możesz liczyć na firmę Xtralis, która dostarcza najlepszą w swojej klasie, inteligentną analizę obrazu.

Analiza wideo  Xtralis to zaawansowane algorytmy  zapewniające najwyższą skuteczność wykrywania zdarzeń. Bardzo istotną cechą analityki IntrusionTrace jest fakt, że jest on przystosowana do pracy na zewnątrz przez cały rok, 24h na dobę. Algorytm jest odporny na zmiany środowiskowe, sezonowe lub związane z porą dnia lub roku. Przeznaczony jest do pracy zarówno z kamerami światła widzialnego jak i kamerami termowizyjnymi. Stosowany przede wszystkim przy ochronie perymetrycznej.  

 

 

Analiza wideo i termowizja

Wiele nowych kamer termowizyjncyh wyposażonych jest już we wbudowany system analizy obrazu. Dzięki temu nie ma potrzeby stosowania dodatkowych urządzeń do analizy obrazu. Dodatkowo taka analizwa wizyjna jest idealnie zoptymalizowana do działania z kamerami termowizyjnymi. 

Odczytywanie tablic – artr

Władze zatłoczonych miast zamykają ścisłe centra przed ruchem samochodów, a właściciele lokalnych parkingów coraz częściej chcą kontrolować, kto ma mieć dostęp do miejsc postojowych. Odpowiedzią na takie problemy są kamery odczytujące tablice rejestracyjne pozwalające na łatwą i zdalną kontrolę dostępu.

Inteligentna

sama w sobie

Miałeś już okazję przekonać się o inteligencji kamere MOBOTIX M73? Jeśli nie to musisz to zrobić! Kamery MOBOTIX zachywcają wszystkich swoimi możliwościami i elastyczność adaptacji przy różnych projektach