+48 (61) 839 19 00 info@linc.pl

Linc Polska - Autoryzowany Dystrybutor Wavestore

Produkty marki Wavestore dostępne są poprzez autoryzowanych partnerów na całym świecie. W Polsce oficjalnym dystrybutorem rozwiązań tego producenta jest  Linc Polska.

Jeżeli jesteś integratorem systemów lub użytkownikiem końcowym i chcesz korzystać z rozwiązań marki Wavestore skontaktuj się z nami.

JEDEN EKRAN – PEŁNA KONTROLA

Jednoczesny podgląd, pełna kontrola i zarządzanie obrazem na żywo, jego zapisem oraz zintegrowanymi urządzeniami firm trzecich. Wszystko to z poziomu jednego ekranu, w tym samym czasie, oferując w pełni skalowane i wydajne rozwiązanie z zakresu ochrony i bezpieczeństwa

PROSTY WYBÓR – KOMPLETNE ROZWIĄZANIE

Oprogramowanie marki Wavestore dostępne jest w trzech wersjach: Base, Premium i Enterprise. Dzięki temu można łatwo wybrać zestaw funkcji odpowiadający indywidualnym potrzebom. Co więcej oferta marki Wavestore obejmuje również szeroką gamę serwerów (NVR), które wraz z oprogramowaniem Wavestore tworzą kompletne i funkcjonalne rozwiązanie.

SZEROKI ZAKRES TECHNOLOGII

Produkty marki Wavestore można stosować samodzielnie jako niezależne rozwiązania, można je także zintegrować z istniejącymi już systemami nadzoru, urządzeniami jak i technologiami firm trzecich. W szczególności mogą one współpracować z systemami kontroli dostępu, analizy wideo jak i dużymi systemami pamięci masowej oraz wieloma innymi urządzeniami dostępnymi na rynku, tworząc jeden funkcjonalny system.

DOWOLNY RODZAJ I FORMAT OBRAZU

Oprogramowanie Wavestore jest kompatybilne z szeroką gamą technologii wideo, dzięki czemu możliwa jest dowolna kombinacja typów kamer i obrazów wyświetlanych na ekranie jak i nagrywanych w tym samym czasie, o wysokiej rozdzielczości, UHD 4K, HD, 360°, HD-SDI, HD-CVI, termowizyjnych, IP i analogowych.

PRZYSZŁOŚCIOWE ROZWIĄZANIE

Oprogramowanie Wavestore jest w pełni skalowalne do poziomu Enterprise, w taki sposób, aby umożliwić jego rozbudowę i kompatybilność w kolejnych latach. Dzięki temu obiekty mogą być chronione zarówno dziś jak i w przyszłości.

INTUICYJNY INTERFEJS

Oprogramowanie Wavestore jest powszechnie znane z intuicyjnego interfejsu użytkownika GUI (Graphic User Interface). Po minimalnym przeszkoleniu, użytkownicy są w stanie samodzielnie dostosować wyświetlany na ekranie interfejs do swoich indywidualnych potrzeb oraz wymagań.

NATYCHMIASTOWY PODGLĄD – SŁUSZNA DECYZJA

Unikalna architektura oferowana przez oprogramowanie Wavestore pozwala użytkownikom na wyszukiwanie obrazu za pomocą tekstu, spośród petabajtów danych, alarmów/zdarzeń umożliwiając natychmiastowe, dokładne odtworzenie, poszukiwanego fragmentu nagrania oraz szybkie jego wyeksportowanie.

  360° De-Warping  

Funkcja ta umożliwia operatorowi nagrywanie dużej powierzchni, z wykorzystaniem kamer hemisferycznych 360°, oraz ułatwia szybkie i dynamiczne poruszanie się po obrazie. Możliwe jest także zaprogramowanie wielu różnych widoków podglądu. Wszystko to przy zachowaniu niskiego obciążenia sieci.

Efektywne zarządzanie, nieograniczone ilości danych

graphNiezrównana przepustowość, szybki restart oraz zwrot inwestycji

Oprogramowanie Wavestore działa na platformie Linux osiągając dwukrotnie większą przepustowość danych, w porównaniu z kompilacją na system Windows. Oznacza to, że VMS marki Wavestore może nagrać podwójną liczbę strumieni wideo, podnieść ich jakość lub odtwarzać więcej strumieni jednocześnie. To sprawia, że jest to bardzo wydajny system zaprojektowany na lata.

tux-asleep-2Szybki restart

VMS marki Wavestore uruchamia się w ciągu minuty. Ponieważ oprogramowanie pracuje na systemie Linux, żaden inny proces nie opóźnia jego restartu. Gwarantuje to, że nawet w sytuacjach awaryjnych, Wavestore rozpocznie ponowne nagrywanie już po kilku sekundach.

Artboard-1Szybki zwrot inwestycji

W pełni otwarta platforma firmy Wavestore to gwarancja jego działania w przyszłości wraz ze wszystkimi korzyściami, jakie daje najlepszy w branży system zintegrowanych rozwiązań, pozwalający osiągnąć maksymalny zwrot z inwestycji bez względu na obszar zastosowań. Oprogramowanie marki Wavestore jest zbudowane w celu zwiększenia funkcjonalności, dzięki czemu użytkownik może szybko wykryć incydenty i odpowiednio zareagować w celu wyeliminowania danego zagrożenia.

Wavestore – broszura produktu PL