Szkolenia

 

Akademia Linc Polska

 

Już wkrótce nowe webinaria!

Akademia Linc Polska

Wiedza techniczna to największa niematerialna wartość naszej firmy. Dzielimy się nią chętnie z uczestnikami organizowanych przez nas seminariów oraz szkoleń.

Według nas ciągły rozwój to konieczność i jednocześnie najlepsza inwestycja. Zdobytą w trakcie szkoleń wiedzę i umiejętności można natychmiast wykorzystać w codziennej pracy. Dodatkowo ukończenie odpowiedniego szkolenia umożliwia korzystanie z przywilejów i dodatkowych profitów przewidzianych dla naszych Partnerów.

Propozycja szkoleniowa Akademii Linc Polska obejmuje szeroki zakres seminariów oraz szkoleń dostosowanych do oczekiwań ich uczestników i tak:

  1. Krok = SEMINARIA, które są przeznaczone dla początkujących i stanowią pierwszy etap w zdobywaniu wiedzy. Ich uczestnikami są często użytkownicy systemów jak i instaltorzy.
  2. Krok = SZKOLENIA TECHNICZNE o różnym poziomie zaawansowania, mające na celu pogłębianie wiedzy i nabycie praktycznych umiejętności. Szkolenia dedykowane są dla instalatorów, integratorów i dystrybutorów.

Praktyczne warsztaty

Bardzo ważną częścią organizowanych przez nas szkoleń są ćwiczenia praktyczne z konkretnymi rozwiązaniami, pozwalające na jeszcze lepsze zapoznanie się z konkretnymi urządzeniami.

Certyfikaty

Wszystkie szkolenia prowadzone są przez certyfikowanych trenerów a pozytywne ukończenie szkolenia potwierdzane jest imiennym certyfikatem.

Szkolenia otwarte & indywidualne

Oprócz szkoleń otwartych, oferujemy również szkolenia indywidualne dla pracowników danej firmy, w jej siedzibie. W przypadku zainteresowania prosimy o kontakt.

Chcesz być informowany o kolejnych szkoleniach?

Zapisz się do naszego Newslettera i niczego nie przegap!

Linc Polska
ul. Czarnkowska 22
60-415 Poznań

tel. +48 (61) 839 19 00

info@linc.pl