Dowiedz się, jak stworzyć trwałe systemy z wykorzystaniem inteligentnych rozwiązań oferowanych przez firmę MOBOTIX. Przez właściwe dobranie programu zarówno pod względem merytorycznym, jak i technicznym, pomożemy Ci osiągnąć wiedzę w zakresie produktów i rozwiązań firmy MOBOTIX.

Branża ochrony perymetrycznej w ostatnich latach gwałtownie się rozwija. Termowizja staje się narzędziem coraz bardziej powszechnym w systemach monitoringu. Szkolenie dzieli się na część teoretyczną oraz praktyczną. Obejmuje zagadnienia związane z teorią termowizji, planowaniem i uruchamianien systemów.

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w certyfikowanym szkoleniu technicznym z zakresu czujek PIR – ADPRO PRO-E firmy Xtralis. Wiedza i informacje na temat najnowszych technologii w branży pozwalają zaproponować klientowi końcowemu najlepszą ofertę – i tym samym zwiększyć jego zadowolenie ze współpracy.

Akademia Linc Polska

Wiedza techniczna to największa niematerialna wartość naszej firmy. Dzielimy się nią chętnie z uczestnikami organizowanych przez nas seminariów oraz szkoleń.

Według nas ciągły rozwój to konieczność i jednocześnie najlepsza inwestycja. Zdobytą w trakcie szkoleń wiedzę i umiejętności można natychmiast wykorzystać w codziennej pracy. Dodatkowo ukończenie odpowiedniego szkolenia umożliwia korzystanie z przywilejów i dodatkowych profitów przewidzianych dla naszych Partnerów.

Propozycja szkoleniowa Akademii Linc Polska obejmuje szeroki zakres seminariów oraz szkoleń dostosowanych do oczekiwań ich uczestników i tak:

  1. Krok = SEMINARIA, które są przeznaczone dla początkujących i stanowią pierwszy etap w zdobywaniu wiedzy. Ich uczestnikami są często użytkownicy systemów jak i instaltorzy.
  2. Krok = SZKOLENIA TECHNICZNE o różnym poziomie zaawansowania, mające na celu pogłębianie wiedzy i nabycie praktycznych umiejętności. Szkolenia dedykowane są dla instalatorów, integratorów i dystrybutorów…

Praktyczne warsztaty

Bardzo ważną częścią organizowanych przez nas szkoleń są ćwiczenia praktyczne z konkretnymi rozwiązaniami, pozwalające na jeszcze lepsze zapoznanie się z konkretnymi urządzeniami.

Certyfikaty

Wszystkie szkolenia prowadzone są przez certyfikowanych trenerów a pozytywne ukończenie szkolenia potwierdzane jest imiennym certyfikatem.

Szkolenia otwarte & indywidualne

Oprócz szkoleń otwartych, oferujemy również szkolenia indywidualne dla pracowników danej firmy, w jej siedzibie. W przypadku zainteresowania prosimy o kontakt.

Linc Polska

ul. Hallera 6/8

60-104 Poznań