Akademia Linc Polska

 

Nasze szkolenia

Już niedługo kolejne szkolenia – znajdź coś dla siebie i bądź dobrze poinformowana/y.

Jesteśmy otwarci na propozycje! Jeżeli jest temat, który szczególnie cię interesuje… lub nie mogłeś/aś uczestniczyć w poprzednim szkoleniu

napisz! Postaramy się zorganizować webinar idealny dla ciebie.

 

Dziękujemy za udział

Szkolenia archiwalne

28 czerwca 2023 godz.: 10:00

Darmowy webinar kierowany do użytkowników Safestar planujących używanie urządzeń

do analityki wideo firmy Camect

Czy chcesz dowiedzieć się jak podłączać i skutecznie wykorzystywać analitykę wideo Camect w systemie Safestar?

Serdecznie zapraszamy na webinar, na którym wspólnie z Arturem Nowakowskim, przedstawicielem firmy Linc Polska, przedstawię możliwości urządzenia oraz sposób podłączania go do systemu Safestar.

 

 

O czym będziemy rozmawiać:

1. Konfiguracja analityki wideo w urządzeniu.
2. Konfiguracja Camect pod kątem podłączenia do Safestar.
3. Konfiguracja i podłączenia urządzenia w Safestar.
4. Skuteczne wykorzystywanie analityki wideo w Safestar.

 

Zapisz się na darowe szkolenie on-line!

 

Artur Starz

Dyrektor Wsparcia Technicznego Safestar
Ekspert, praktyk w dziedzinie systemów monitoringu. W branży ochrony od 1995 roku. Zaczynał karierę jako dyżurny SMA i instalator, następnie programista, projektant instalacji SSWiN, SAP, CCTV. Wieloletni dyrektor działu technicznego oraz produkcji urządzeń do monitoringu. Od 2018 roku dyrektor działu wsparcia technicznego.

Artur Nowakowski

Linc Polska Sp. z o.o.

Architekt Systemów Bezpieczeństwa  w spółce Linc Polska – dostawcy światowej klasy elektronicznych systemów zabezpieczeń.
Od ponad 15 lat związany z branżą ochrony. Posiada praktyczne doświadczenie i wszechstronną wiedzę popartą licznymi certyfikatami.  Branżę zabezpieczeń zna zarówno z perspektywy producenta, dostawcy jak i integratora systemów.

Już wkrótce nowe webinaria!

Akademia Linc Polska

Wiedza techniczna to największa niematerialna wartość naszej firmy. Dzielimy się nią chętnie z uczestnikami organizowanych przez nas seminariów oraz szkoleń.

Według nas ciągły rozwój to konieczność i jednocześnie najlepsza inwestycja. Zdobytą w trakcie szkoleń wiedzę i umiejętności można natychmiast wykorzystać w codziennej pracy. Dodatkowo ukończenie odpowiedniego szkolenia umożliwia korzystanie z przywilejów i dodatkowych profitów przewidzianych dla naszych Partnerów.

Propozycja szkoleniowa Akademii Linc Polska obejmuje szeroki zakres seminariów oraz szkoleń dostosowanych do oczekiwań ich uczestników i tak:

  1. Krok = SEMINARIA, które są przeznaczone dla początkujących i stanowią pierwszy etap w zdobywaniu wiedzy. Ich uczestnikami są często użytkownicy systemów jak i instaltorzy.
  2. Krok = SZKOLENIA TECHNICZNE o różnym poziomie zaawansowania, mające na celu pogłębianie wiedzy i nabycie praktycznych umiejętności. Szkolenia dedykowane są dla instalatorów, integratorów i dystrybutorów.

Praktyczne warsztaty

Bardzo ważną częścią organizowanych przez nas szkoleń są ćwiczenia praktyczne z konkretnymi rozwiązaniami, pozwalające na jeszcze lepsze zapoznanie się z konkretnymi urządzeniami.

Certyfikaty

Wszystkie szkolenia prowadzone są przez certyfikowanych trenerów a pozytywne ukończenie szkolenia potwierdzane jest imiennym certyfikatem.

Szkolenia otwarte & indywidualne

Oprócz szkoleń otwartych, oferujemy również szkolenia indywidualne dla pracowników danej firmy, w jej siedzibie. W przypadku zainteresowania prosimy o kontakt.

Chcesz być informowany o kolejnych szkoleniach?

Zapisz się do naszego Newslettera i niczego nie przegap!

Linc Polska
ul. Czarnkowska 22
60-415 Poznań

tel. +48 (61) 839 19 00

info@linc.pl