city.jpg

Uczyń analizę wideo Xtralis częścią Twojego nowego systemu.

Bez względu na to, jakie masz podejście do monitoringu zdalnego – jako dostawca kamer, rejestratorów sieciowych (NVR), systemów zarządzania wideo (VMS), panelów czy platform – możesz liczyć na firmę Xtralis, która dostarcza najlepszą w swojej klasie, inteligentną analizę. To rozwiązanie sprawi, że Twój system będzie wspaniałym rozwiązaniem,

Oś czasu sukcesów wideoanalityki Xtralis

Od 1984 roku Xtralis dostarcza systemy najwyższej jakości.
1989 PRO1600 – Pierwsza na Świecie technologia detekcji ruchu
1998 Axiom – Zintegrowany system wideo ADPRO
2007 Presidium – System wykrywania intruzów z certyfikatem i-LIDS
2009 Presidium-mini – System wykrywania intruzów
2012 Wideoanalityka IntrusionTrace i LoiterTrace
2013 Certyfikacja i-LIDS analityki IntrusionTrace
2013 Zdobycie nagrody Maximum Impact Award
2014 Zdobycie nagrody Zdobycie nagrody Innovation Award magazynu Benchmark
i-LIDS

Xtralis stawia na możliwości

Ponad 150 000 godzin pracy inżynierskiej w zakresie technologii wideoanalityki, doprowadziło do uzyskania poniższych patentów.
 

US5936666 24 stycznia 1996: Rozmieszczenie czujników bezpieczeństwa
US8295541 30 stycznia 2004: System i sposób detekcji zmian na danej scenie
US9237315 3 marca 2014: Wykrywanie intruzów z detekcją kierunku

Wideoanalityka, która zdobywa nagrody

Wiemy, że masz do wyboru kilka analiz wideo, ale Xtralis jako jedyny odznacza się wyjątkową wydajnością. Analiza Xtrace jest przyszłościowa, przetestowana na milionach godzin nagrań i sprawdzona w różnych zastosowaniach przy dokładnym braniu pod uwagę różnych zagrożeń, które napotykają klientów. Latami zdobywane doświadczenie, rozsądne inwestowanie, innowacyjne myślenie i implementacje doprowadziło firmę Xtralis do zaoferowania 5. generacji wideoanalityki najlepszej w swojej klasie. Nie trzymaj nas za słowo – kliknij i przekonaj się, jak to działa.

Intrusion Trace
To zaawansowany algorytm analizy wideo zapewniający najwyższą skuteczność wykrywania zdarzeń. Bardzo istotną cechą tego algorytmu jest przystosowanie do pracy na zewnątrz przez cały rok, 24h na dobę. Algorytm jest odporny na zmiany środowiskowe, sezonowe lub związane z porą dnia lub roku. Przeznaczony jest do pracy zarówno z kamerami światła widzialnego, jak i kamerami termowizyjnymi. Stosowany przede wszystkim przy ochronie perymetrycznej.

Loiter Trace
To detekcja wałęsających się osób. Pozwala na niezawodne wykrywanie osób przebywających zbyt długo w obszarach monitorowanych stref. Algorytm kalibrowany jest w 3D. Dzięki temu odpowiednio rozpoznaje wielkość obiektów zainteresowania, które są zarówno w bliskiej jak i dalekiej odległości od kamery. Algorytm jest zoptymalizowany do pracy wewnątrz oraz na zewnątrz budynku. Najczęściej stosowany jest przy monitoringu takich stref jak np. parkingi, hole wejściowe, przestrzeń publiczna itd.

Xtralis tworzy przyszłość zdalnego monitorowania

Pomaganie innym w tworzeniu niezawodnych, zdalnych systemów ochrony to część ich pracy.

Jak przebiega współpraca z Xtralis?

Udowodniona pozycja Xtralis przyciąga wiodących producentów sprzętu w branży bezpieczeństwa, by wspólnie tworzyć niezrównane systemy ochrony.

Jak zdobyć rozwiązania Xtralis?

Potrzebne wsparcie?