city.jpg

Uczyń analitykę wideo Xtralis częścią Twojego nowego systemu.

Bez względu na to, jakie masz podejście do monitoringu zdalnego – jako dostawca kamer, rejestratorów sieciowych (NVR), systemów zarządzania wideo (VMS), panelów czy platform – możesz liczyć na firmę Xtralis, która dostarcza najlepszą w swojej klasie, inteligentną analitykę. To rozwiązanie sprawi, że Twój system będzie wspaniałym rozwiązaniem,

Oś czasu sukcesów wideoanalityki Xtralis

Z ponad 30-letnim doświadczeniem i specjalizacją w analityce, Xtralis nadal dostarcza systemy najwyższej jakości.
1989 PRO1600 – Pierwsza na Świecie technologia detekcji ruchu
1998 Axiom – Zintegrowany system wideo ADPRO
2007 Presidium – System wykrywania intruzów z certyfikatem i-LIDS
2009 Presidium-mini – System wykrywania intruzów
2012 Wideoanalityki IntrusionTrace i LoiterTrace
2013 Certyfikacja i-LIDS analityki IntrusionTrace
2013 Zdobycie nagroda Maximum Impact Award
2014 Zdobycie nagrody Zdobycie nagrody Innovation Award magazynu Benchmark
i-LIDS

Stawiamy na możliwości

Zainwestowaliśmy ponad 150 000 godzin pracy inżynierskiej w zakresie technologii wideoanalityki od 1984 roku, czego dowodem są uzyskane patenty.

 

US5936666 24 stycznia 1996: Rozmieszczenie czujników bezpieczeństwa
US8295541 30 stycznia 2004: System i sposób detekcji zmian na danej scenie
US9237315 3 marca 2014: Wykrywanie intruzów z detekcją kierunku

Wideoanalityka, która zdobywa nagrody.

Wiemy, że masz do wyboru kilka analityk wideo, ale Xtralis jako jedyny odznacza się wyjątkową wydajnością. Analityka Xtrace jest przyszłościowa, przetestowana na milionach godzin nagrań i sprawdzony w różnych zastosowaniach przy dokładnym braniu pod uwagę różnych zagrożeń, które napotykają klientów. Latami zdobywane doświadczenie, rozsądne inwestowanie, innowajny myślenie i implementacje doprowadziło firmę Xtralis do zaoferowania 5. generacji wideoanalityki najlepszej w swojej klasie. Nie trzymaj nas za słowo – kliknij i przekonaj się, jak to działa.

Intrusion Trace
Zaawansowany algorytm analizy wideo zapewniający najwyższą skuteczność wykrywania zdarzeń. Bardzo istotną cechą tego algorytm jest fakt, że jest on przystosowany do pracy na zewnątrz przez cały rok, 24h na dobę. Algorytm jest odporny na zmiany środowiskowe, sezonowe lub związane z porą dnia lub roku. Przeznaczony jest do pracy zarówno z kamerami światła widzialnego jak i kamerami termowizyjnymi. Stosowany przede wszystkim przy ochronie perymetrycznej

Loiter Trace
Detekcja wałęsających się osób. Pozwala na niezawodne wykrywanie osób przebywających zbyt długo w zdeniowanych obszarach monitorowanych stref. Algorytm kalibrowany jest w 3D. Dzięki temu odpowiednio rozpoznaje wielkość obiektów zainteresowania, które są zarówno w bliskiej jak i dalekiej odległości od kamery. Algorytm jest zoptymalizowany do pracy wewnątrz oraz na zewnątrz pomieszczeń. Najczęściej stosowany jest przy monitoringu takich stref jak np. parkingi, hole wejściowe, przestrzeń publiczna, otoczenie budynków itd.

Współtworzymy przyszłości zdalnego monitorowania

Pomaganie innym w tworzeniu niezawodnych, zdalnych systemów ochrony to część naszej pracy.

Jakie firmy współpracują z analityką Xtralis?

Udowodniona pozycja Xtralis przyciąga wiodących producentów sprzętu w branży bezpieczeństwa, by wspólnie tworzyć niezrównane systemy ochony.

Jak zdobyć rozwiązania Xtralis?

Potrzebne wsparcie?