+48 (61) 839 19 00 info@linc.pl
Nasi partnerzy
Linc Polska od wielu lat specjalizuje się w dystrybucji rozwiązań z zakresu zabezpieczeń technicznych oferując ich szeroki asortyment. Gwarantujemy dostęp do najnowszych i sprawdzonych technologii. W Polsce reprezentujemy światowych liderów tej branży m.in. FLIR Systems, Future Fibre Technology, Magos, MOBOTIX, Wavestore oraz Xtralis by Honewell. Oferowane przez nas produkty łączy wysoka jakość, funkcjonalność oraz innowacyjność. Swoją ofertę dostosowujemy do aktualnych potrzeb rynku.

Teledyne FLIR projektuje, rozwija, produkuje i dystrybuuje innowacyjne rozwiązania. Wprowadzają na rynek nowe technologie z zakresu wykrywania zagrożeń poprzez systemy termowizyjne, obrazowanie światła widzialnego, analizę wideo, pomiary i diagnostykę. Szeroka gama produktów Teledyne FLIR służy do wielu zastosowań w sektorze rządowym, bezpieczeństwa, przemysłowym i komercyjnym. Teledyne FLIR dąży do wzmocnienia bezpieczeństwa publicznego, zwiększenia efektywności energetycznej i czasowej oraz przyczynienia się do rozwoju zdrowych i inteligentnych społeczności.

Future Fibre Technologies (FFT) to system ochrony perymetrycznej. Rozwiązanie to służy do wykrywania wtargnięć i ich lokalizacji w oparciu o technologię światłowodową. Jest przeznaczony do ochrony obwodowej, rurociągów i bezpieczeństwa fizycznego sieci. Największym atutem światłowodu jest daleki zasięg jego działania. Produkty firmy FFT to doskonałe rozwiązania do ochrony granic państw, elektrowni, fabryk, lotnisk itp. Ich głównym zadaniem jest ochrona przed aktami terrorystycznymi, kradzieżami, szpiegostwem czy próbami podkopów. FFT zainstalował ponad 1900 systemów w ponad 69 krajach.

Głównym celem działalności Magos jest rozpowszechnianie zaawansowanej technologii radarowej w obszarze zewnętrznych systemów zabezpieczeń i ochrony obwodowej.

Od 2007 roku Magos oferuje radary do monitoringu obwodowego. Można je łatwo podłączyć do już istniejących jak i nowych systemów monitoringu wizyjnego, zapewniając niezawodne wykrywanie i śledzenie obiektów w pełnym zakresie oraz w każdych warunkach pogodowych. 

Rozwiązania te znajdują zastosowanie m.in. na lotniskach, w portach morskich, w elektrowniach, na farmach słonecznych, w więzieniach itp. Możliwości ich zastosowań są praktycznie nieograniczone.

MOBOTIX jest wiodącym producentem najwyższej jakości inteligentnych systemów wizyjnych IP. To pionier w produkcji zdecentralizowanych systemów do monitoringu wizyjnego gwarantujących najwyższy poziom cyberbezpieczeństwa i zgodność z RODO.

MOBOTIX został założony w 1999 roku i ma swoją siedzibę w Langmeil w Niemczech. Firma realizuje własne badania i ciągle się rozwija, oferując produkty z gwarancją jakości „Made in Germany”. Elastyczność, niezawodność, wbudowana inteligencja i bezpieczeństwo danych to cechy rozwiązań marki MOBOTIX.

Rozwiązania tego producenta bardzo dobrze sprawdzają się w przemyśle, handlu detalicznym, logistyce, bankowości i opiece zdrowotnej.

Wavestore to o wiele więcej niż tylko zarządzanie obrazem wideo i nagraniami. Oprócz łączenia dźwięku, danych i wideo, Wavestore zapewnia platformę, która ułatwia integrację pomiędzy różnymi technologiami firm trzecich.

Dla firm, które wymagają kompleksowych rozwiązań zabezpieczeń, Wavestore może w pełni zintegrować cały system z kontrolą dostępu, inteligentną analityką wideo, technologiami wykrywania intruzów i obwodów. Platforma jest łatwa w obsłudze, a poprzez połączenie wideo, audio i metadanych pozwala operatorom na reakcję w czasie rzeczywistym lub analizę materiału po incydencie.

Innowacyjność jest podstawą tego, co robią. Ich VMS jest wyposażony w wiele innowacyjnych funkcji, które zapewniają najwyższy poziom zabezpieczeń.

Xtralis jest wiodącym na świecie dostawcą zaawansowanych rozwiązań umożliwiających wczesne i niezawodne wykrywanie zagrożeń połączone ze skuteczną weryfikacją wideo.

Portfolio tego producenta obejmuje zarówno rozwiązania do ochrony perymetrycznej, jak i do transmisji, nagrywania, zaawansowanej analizy wideo oraz zdalnej obsługi alarmów. Poszczególne produkty mogą działać niezależnie lub stanowić spójną całość, umożliwiając ochronę całego monitorowanego obszaru, począwszy od jego otoczenia aż do samego środka. Dzięki temu system bezpieczeństwa z konwencjonalnego monitoringu zmienia się w proaktywny system zapobiegania niebezpieczeństwom i zagrożeniom. Jest dostosowany do indywidualnych oczekiwań, a jego użytkownicy mogą czuć się bezpiecznie, ponieważ zyskują czas na odpowiednią reakcję.

Firma 360 Vision Technology stale wprowadza innowacje i rozszerza portfolio produktów, aby sprostać zmieniającym się potrzebom klientów. Przez lata projektowali, produkowali, testowali i sprzedawali szeroką gamę kamer analogowych, światła widzialnego, podczerwieni, chłodzonych i niechłodzonych kamer termowizyjnych oraz radarów.

Rozwiązania 360 Vision Technology są stosowane w systemach CCTV w Wielkiej Brytanii, Europie, na Bliskim Wschodzie, w Azji i Ameryce, głównie do monitorowania linii ogrodzeń oraz ruchu ludzi i pojazdów w obszarach takich jak odległe instalacje użytkowe, centra danych, farmy słoneczne, obiekty budowlane i budynki rządowe.

Linc Polska
ul. Czarnkowska 22
60-415 Poznań
tel. +48 (61) 839 19 00

info@linc.pl