+48 (61) 839 19 00 info@linc.pl

High Performance IR Illuminators

WZMOCNIJ SWOJĄ WIZJĘ

High Performance IR Illuminators

WZMOCNIJ SWOJĄ WIZJĘ

Oświetlacze Emitlight na podczerwień oraz światło widzialne gwarantują najwyższą wydajność, długą żywotność i zero konserwacji.

Jedną z najbardziej znaczących zalet technologicznych Emitlight jest skuteczność jego oświetlenia. Dzięki know-how firmy, oświetlacze na podczerwień Emitlight generują najwięcej możliwego światła w odniesieniu do zużytej energii oraz w porównaniu z odpowiednikami tego produktu.

Oświetlacze te wyróżniają się swoją konstrukcją, wyjątkową trwałością, odpornością na wilgoć, aluminiową obudową, niskim zużyciem energii i równym rozkładem światła. Wszystkie produkty Emitlight są testowane na każdym etapie produkcji, aby upewnić się, że są niezawodne i zapewniają wiodącą w swojej klasie wydajność. Ponadto, oświetlacze Emitlight są bardzo łatwe do zintegrowania co pomaga zminimalizować czasochłonność podczas procesu instalacji.

 

Seria na podczerwień
9
Oświetlacze na podczerwień Emitlight mogą być stosowane do każdej kamery CCTV i dostosowane do kąta widzenia kamery.
9
Automatyczne wyłącznie i włączanie dzięki wbudowanemu czujnikowi światła (np.: włącza się w nocy lub podczas złej pogody i wyłącza się w dzień).

9
Poprawiają jakość obrazu rejestrowanego przez kamery w nocy lub podczas złych warunków pogodowych.
9
Zwiększają ilość światła niewidzialnego dla ludzkiego oka, ale wykrywalnego dla kamery.
9
Odległość oświetlenia do 650 metrów.
9
Najniższy możliwy pobór mocy.
9
Dostępna wersja standard PoE/PoE+.
WL/Serie Hybrydowe
9
Podobnie jak w przypadku oświetlenia ulicznego, dodaje światło widzialne do systemów monitoringu.
9
Możliwość łatwej instalacji w pobliżu kamer bezpieczeństwa.
9
Zapobiega przedostawaniu się owadów w pole widzenia kamery i rzucaniu cieni, które mogą powodować wywołanie fałszywego alarmu.
9
Oświetlacze światła widzialnego Emitlight są prostsze i dużo mniejsze w porównaniu ze światłem ulicznym.
9
Dostępne różne zakresy kątów, w celu pokrycia różnych odległości.
9
Prawdziwy kolor obrazów o każdej porze dnia.

9
Działa jak naturalny środek odstraszający dla każdego włamywacza.                                                                           
9
Ekonomiczny sposób na dodanie światła widzialnego.
Niewidzialne z widocznej przyczyny
Oświetlacze Emitlight wykorzystują najlepsze ledy firmy „Osram”, które generują największy strumień światła w stosunku do zużycia energii.
Oświetlacze na podczerwień Emitlight posiadają konstrukcję unibody, która jest połączeniem efektywnego systemu chłodzenia i nowoczesnego stylu. Zapewnia stabilność i szczelność. Specjalnie zaprojektowany, przełomowy korpus gwarantuje długą żywotność urządzenia.
Oświetlacze Emitlight posiadają specjalne soczewki kierujące promienie światła w wymaganym kierunku. Po wybraniu preferowanego oświetlacza, istnieje możliwość zwiększenia jego natężenia w określonym miejscu.
Przedni szklany element oświetlacza Emitligt wykonany jest z wysokiej jakości materiału, który przepuszcza 96% światła.
Technologia „3M VHR” zastosowana w oświetlaczach Emitlight zapewnia szczelność urządzenia. Nie pozwala, aby wilgoć dostała się do wnętrza urządzenia. Oświetlacze Emitlight spełniają normę IP67. Ponadto specjalna membrana chroni urządzenia przed wahaniami ciśnienia wewnątrz nich, zapobiega ich deformacji i zapewnia długotrwałą żywotność obudowy.
Rozjaśnij ciemność