Analityka

Dodaj nowy wymiar do Twojego systemu wideo

Analityka Xtralis

Bez względu na to, jakie masz podejście do monitoringu zdalnego – jako dostawca kamer, rejestratorów sieciowych (NVR), systemów zarządzania wideo (VMS), panelów czy platform – możesz liczyć na firmę Xtralis, która dostarcza najlepszą w swojej klasie, inteligentną analitykę. To rozwiązanie sprawi, że Twój system będzie wspaniałym rozwiązaniem,

Analitka Xtralis to zaawansowane algorytmy analizy wideo zapewniające najwyższą skuteczność wykrywania zdarzeń. Bardzo istotną cechą analityki IntrusionTrace jest fakt, że jest on przystosowany do pracy na zewnątrz przez cały rok, 24h na dobę. Algorytm jest odporny na zmiany środowiskowe, sezonowe lub związane z porą dnia lub roku. Przeznaczony jest do pracy zarówno z kamerami światła widzialnego jak i kamerami termowizyjnymi. Stosowany przede wszystkim przy ochronie perymetrycznej.

Analityka wbudowana w kamerach FLIR

Niedawno swoją premierę na polskim rynku będą miały nowe kamery FLIR z serii FC-ID. To nowa kamera zbudowa na bazie popularnej i lubianej przez klientów kamer FC-S. Kamera FC-ID została dodatkowo wyposażona w zaawansowany algorytm analityczny pozwalający na skuteczną detekcję ruchu. To idealne rozwiązanie dla systemów ochrony perymetrycznej.

Automatyczne odczytywanie tablic rejestracyjnych – ANPR

Temat odczytywania tablic rejestracyjnych nie jest nowością, ale w ostatnich latach bardzo mocno się rozwija. Władze zatłoczonych miast zamykają ścisłe centra przed ruchem samochodów, a właściciele lokalnych parkingów coraz częściej chcą kontrolować, kto ma mieć dostęp do miejsc postojowych. Odpowiedzią na takie problemy są kamery odczytujące tablice rejestracyjne pozwalające na łatwą i zdalną kontrolę dostępu.

Wideoanalityka w handlu detalicznym

Kamery w sklepach i centrach handlowych nie służą już tylko do ochrony przed kradzieżami. Właściciele punktów sprzedaży zaczynają dostrzegać i korzystać z ogromnych możliwości, jakie daje analizowanie obrazu. Tworzenie map ciepła na podstawie ruchu w sklepie, śledzenie, gdzie klienci spędzają najwięcej czasu i zliczanie osób pozwalają na zoptymalizowanie układu sklepu, asortymentu i zarządzania pozwoli na maksymalizację sprzedaży.
Linc Polska

ul. Hallera 6/8

60-104 Poznań

tel. +48 (61) 839 19 00

fax. +48 (61) 839 22 78

info@www.linc.pl