Dobre zabezpieczenie stawu rybnego to spokojny sen właściciela. 
Dowiedz się, jak wykorzystać nowoczesną technologię
do stworzenia niezawodnego systemu
bezpieczeństwa Twojego obiektu. 

 

BEZPIECZEŃSTWO HODOWLI RYB 

Ryby to uznany i cenny towar, który wymaga dużych nakładów i długiej procedury hodowania i dbania o dobrostan, radar to nowoczesna technologią która pozwala na wzmocnienie zabezpieczenia obiektów produkujących ryby. Umożliwia ochronę stawów rybnych przed wandalami, złodziejami i kłusownikami.

Proponujemy nowoczesną technologię która pozwala na detekcję osób często niewidocznych dla oka ludzkiego np. w nocy, działająca w trudnych często słabo oświetlonych miejscach, złych warunkach pogodowych jak długo utrzymująca się mgła, która występuje często w środowisku wodnym. Rozwiązanie, które współpracuje z systemami kamer przemysłowych, pozwalające na detekcję w bardzo dużym terenie jakim są z reguły stawy rybne.

MOŻLIWOŚCI

System radarowy umożliwia powiększenie i poprawę systemu ochrony i zabezpieczenia stawu rybnego.
Inwestycja w system radarowy pozwala na minimalizacje strat w powstałych na skutek działania osób trzecich lub zwierząt a więc bezpośrednio przekłada się na wzrost zyskowności i rentowności przedsiębiorstwa rybackiego.

ROZWIĄZANIA DODATKOWE

System radarowy może pełnić również rolę rozwiązania mobilnego. Wraz z kamerą termowizyjna i głowicą oświetleniową zostaje zamontowany na samochodzie patrolowym na podnoszonym maszcie. Zastosowanie dodatkowych oświetlaczy kierunkowych umożliwia wykonywanie prac w nocy. Dzięki temu zwiększa skuteczność i bezpieczeństwo osób.Takie rozwiązanie tworzy dodatkowe, efektywne narzędzie dla patroli interwencyjnych pozwalające na profesjonalny i skuteczny nadzór nad chronionym obiektem.

Uzupełniającym rozwiązaniem są przenośne, mieszczące się w kieszeni kurtki ręczne kamery termowizyjne umożliwiające detekcję człowieka lub pojazdu. Małe, ale bardzo wydajne urządzenie dające obraz sytuacji również w trudnych warunkach pogodowych, szczególnie w terenie porośniętym roślinnością. Rozwiązanie które umożliwia detekcję intruzów „na żywo” podczas kontroli obiektu, działające na bardzo duże odległości.