Linc Polska na Targach BUDMA 2018
Poznań – 30.01-2.02.2018r. PAWILON 8, STOISKO 18

Kolejna edycja BUDMA – Międzynarodowych Targów Budownictwa i Architektury, odbędzie się w Poznaniu w terminie od 30 stycznia do 2 lutego 2018 r. To jedno z najważniejszych miejsc spotkań producentów i dystrybutorów nowoczesnych technologii i materiałów budowlanych z przedstawicielami handlu, architektami, wykonawcami i inwestorami w Europie.

W tym roku firma LINC Polska zaprezentuje na targach: Wieże do monitoringu i-Tower. Zabezpieczenie placu budowy jest obecnie koniecznością. Kradzieże oraz akty wandalizmu to niestety zdarzenia powszechne, generujące każdego roku dodatkowe koszty. Wieża i-Tower nie tylko oświetli zabezpieczony teren, ale także natychmiast wyśle powiadomienie o detekcji intruza do Centrum Monitoringu. Kiedy faktycznie dochodzi do włamania lub aktu wandalizmu, można podjąć decyzję o wysłaniu grupy interwencyjnej i wezwaniu policji. Cała procedura alarmowa jest uruchamiana w zaledwie kilka sekund od wykrycia zdarzenia.

Nasze rozwiązanie zostało docenione przez Międzynarodowe Targi Poznańskie, o czym świadczy przyznanie Złotego Medalu dla wieży i-Tower. To dowód dużego uznania dla tego rozwiązania oraz zauważenie jego nowatorskiego podejścia do kwestii zabezpieczenia technicznego budowy.

 

Oddaj swój głos na i-Tower!
i-Tower bierze także udział w konkursie Wybór Konsumenta. Jeśli chcecie Państwo pomóc nam otrzymać tą nagrodę oraz sprawić, że branża zabezpieczenia technicznego zostanie zauważona na takim wydarzeniu, prosimy o oddawanie głosów na nasze rozwiązanie.
Do zobaczenia na targach BUDMA 2018!

Linc Polska

ul. Hallera 6/8

60-104 Poznań

tel. +48 (61) 839 19 00

fax. +48 (61) 839 22 78

info@www.linc.pl