Za nami kolejna edycja Regaty DMSI CUP 2020 

Szkolenie jak dawniej 

Było nam niezmiernie miło rozpocząć Regaty od spotkania z Wami. Po długiej przerwie mieliśmy okazję przeprowadzić szkolenie w tradycyjny sposób. Tematem spotkania był monitoring i kontrola dostępu w chmurze. Nasz ekspert opowiedział m.in. o korzyściach technologii w chmurze, kontroli dostępu w chmurze, zdalnym zarządzaniem budynkiem oraz zaletach integracji z systemem wideo. 

Dodatkowo mieliście szansę zobaczyć na żywo, jak wygląda obsługa systemów monitoringu wizyjnego w chmurze oraz kontroli dostępu. Zaprezentowaliśmy rozwiązania marek takich jak Brivo, Eagle Eye Networks i CameraManager.

Ponadto każdy z uczestników szkolenia otrzymał kamerę oraz bezpłatny abonament do końca roku 2020 na zapis obrazu w chmurze.

Złapaliśmy wiatr w żagle

Drugi dzień rozpoczęliśmy od małej rywalizacji. To na co wszyscy czekali – regaty.  Tym razem pogoda nam dopisała. Walka trwała do ostatniej minuty. Daliśmy z siebie wszystko i w tym roku możemy pochwalić się pierwszym miejscem w zawodach. Szczególne podziękowania należą się Jakubowi, który reprezentował naszą firmę na łodzi. Na uroczystym zakończeniu regat wręczono zwycięskim załogom okolicznościowe statuetki.

Nasz zespół naładował akumulatory i jesteśmy gotowi na intensywną końcówkę roku.

Widzimy się za rok!