+48 (61) 839 19 00 info@linc.pl

Już niedługo spotkamy się w Kielcach, ale już teraz chcemy przybliżyć naszych sprawdzonych partnerów, z którymi współpracujemy od lat opracowując najskuteczniejsze rozwiązania z dziedziny ochrony i bezpieczeństwa.

Zróżnicowanie wymagań stawianych przed systemami mającymi chronić infrastrukturę krytyczną jest na tyle duże, że trudno mówić o jednym najlepszym produkcie, czy rozwiązaniu.

System jest na tyle dobry na, ile skuteczny – dlatego wykorzystujemy synergię w działaniu różnych układów i wykorzystujemy mocne strony każdego z urządzeń. Dzięki wielowarstwowemu spojrzeniu na projekt jesteśmy w stanie przewidzieć potencjalne zagrożenie i skutecznie zabezpieczyć obiekt – na lądzie, morzu, czy linii brzegowej oraz niezależnie od warunków atmosferycznych, czy trudności terenu.

A jeśli radary, to…

ECHODYNE – producent radarów i twórca innowacyjnej technologii ESA.

Firma z siedzibą w Stanach Zjednoczonych stworzyła serie innowacyjnych radarów 3D na potrzeby instytucji wojskowych i cywilnych.

Dzięki połączeniu opatentowanej technologii MESA, czyli elektronicznie skanowanych metamateriałów i zaawansowanego oprogramowania, radar stał się mniejszy, bardziej ekonomiczny, zachowując przy tym osiągi klasycznych radarów ESA.

Oferując zasięgi detekcji na poziomie od kliku do kilkunastu kilometrów, przy kątach pokrycia 120° poziomo i 80° pionowo radary znacząco poprawiają świadomość sytuacyjną.

Zestawiając dwa radary otrzymujemy krycie niemal 180°

Wykorzystując technologie takie, jak Micro Doppler czy Active Beam steering radar jest w stanie wykrywać np. drony z dokładnością do pojedynczych stopni.

Jeśli dodamy do tego zdolność do pracy w trudnych warunkach atmosferycznych, takich jak deszcz, śnieg, czy mgła radary Echodyne mogą skutecznie poprawić świadomość sytuacyjną i wykrywać zagrożenia, niezależnie od warunków pogodowych.

Docenione przez agencje rządowe i wojskowe

Warto również zaznaczyć, że firma Echodyne jest liderem w dziedzinie radarów niskiej częstotliwości, a technologia EchoShield® została doceniona i nagrodzona przez wiele organizacji i instytucji, w tym przez agencje rządowe i wojskowe.

O tym i nie tylko chętnie porozmawiamy podczas MSPO

Zapraszamy już 5 września.

Do zobaczenia!

Więcej o radarach Echodyne