+48 (61) 839 19 00 info@linc.pl

EUROPOLTECH

8-10 maja, 2019, Warszawa

Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska
HALA 1, STOISKO I.98

O targach EUROPOLTECH 2019

Międzynarodowe Targi Techniki i Wyposażenia Służb Policyjnych oraz Formacji Bezpieczeństwa Państwa EUROPOLTECH są najważniejszą w Polsce imprezą targową dedykowaną służbom porządku publicznego i służbom specjalnym. Te wysoce specjalistyczne targi są organizowane przez Międzynarodowe Targi Gdańskie SA w ścisłej współpracy z Komendą Główną Policji oraz we współdziałaniu ze służbami Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji, formacjami bezpieczeństwa państwa, Wojskami Specjalnymi i Żandarmerią Wojskową.

Co zaprezentujemy ?

TruWitness

Unikalna, mobilna platforma TruWITNESS® została zaprojektowana specjalnie dla przedstawicieli instytucji odpowiedzialnych za bezpieczeństwo publiczne w miastach. Noszona na mundurze funkcjonariusza lub montowana w pojazdach kamera TruWITNESS® wysyła ręcznie generowane alarmy w czasie rzeczywistym i zapewnia strumieniową transmisję wideo. 

iTower

Często monitoring wizjny nie jest możliwy z powodu problemów z zasilaniem, infrastrukturą sieciową lub możliwością zamontowania kamer. Dzięki wieżom iTower system dozoru wizyjnego można uruchomić w praktycznie każdym miejscu, w ciągu zaledwie 15 minut.

FLIR Breach® PTQ136

Flir Breach PTQ136 to kompaktowy moduł wyposażony w detektor mikrobolometryczny. Zapewnia świetną widoczność bez względu na warunki atmosferyczne zarówno w dzień jak i w nocy.

Więcej informacji w targowym wydaniu Wizja.Expert