+48 (61) 839 19 00 info@linc.pl

FLIR | FB-O = niezawodność w dobrej cenie          

FLIR FB-O to najnowsza seria kamer termowizyjnych typu bullet. Te kamery bardzo dobrze sprawdzają się w wykrywaniu zagrożeń zarówno w dzień jaki i w nocy.  Szczególnie polecamy ich wykorzystanie w ochronie perymetrycznej różnego rodzaju obiektów – prywatnych oraz przemysłowych.  To połączenie wysokiej jakości z atrakcyjną ceną.

Przy odświeżaniu na poziomie 25 klatek na sekundę kamera generuje bardzo płynny obraz. Dodatkowe technologie, takie jak Auto AGC czy DDE gwarantują, że obraz jest wyraźny i skontrastowany. Seria FB-O obejmuje kilka modeli kamer różniących się zakresem obserwacji, zależnym od wybranego obiektywu i rozdzielczości przetwornika. Szczególnie interesująca jest możliwość wyposażenia kamery w obiektyw szerokokątny – 93°. Wszystkie kamery z serii FB-O przystosowane są do instalacji na zewnątrz- IP66.

Uniwersalność tego rozwiązania polega nie tylko na możliwości jego wszechstronnego wykorzystania w różnego typu projektach. W przypadku tej serii kamer elastyczność rozumiana jest również jako możliwość integracji kamer z różnymi systemami czy rozwiązaniami firm trzecich. Przykładowo współdziałanie z oprogramowaniem FLIR United VMS, oferuje dodatkowe korzyści w postaci możliwości precyzyjnej konfiguracji i zarządzania alarmami. Kamery z serii FB-O można też zintegrować z inną zewnętrzną analityką np. IntrusionTrace (detekcja wtargnięcia), LotierTrace (wykrywanie obiektów po zdefiniowanym czasie), SmokeTrace (wykrywanie dymu) marki Xtralis. Już wkrótce seria FB zostanie wzbogacona o kamery z wbudowaną analityką.

Dwa niezależne strumienie, obsługa protokołów sieciowych, zgodność z ONVIF, a także wyjście analogowe i IP, to tylko niektóre z cech umożliwiające zastosowanie kamer z serii FB-O w nowych jak i już istniejących systemach zabezpieczeń.

W serii FB-O zastosowano tą samą, wielokrotnie nagradzaną technologię termowizyjną, wcześniej już stosowaną w innych kamerach termowizyjnych marki FLIR dedykowanych do ochrony. 10 lat  gwarancji producenta na sensor i 3 lata gwarancji na kamerę potwierdzają tylko niezawodność tych rozwiązań.

Przykład działania analizy wideo w kamerach FB-ID