+48 (61) 839 19 00 info@linc.pl

Elara™ FB-Series O

FLIR FB-O to najnowsza seria kamer termowizyjnych typu bullet. Te kamery bardzo dobrze sprawdzają się w wykrywaniu zagrożeń zarówno w dzień, jaki i w nocy. Szczególnie polecamy ich wykorzystanie w ochronie perymetrycznej różnego rodzaju obiektów – prywatnych oraz przemysłowych. Przy odświeżaniu na poziomie 25 klatek na sekundę kamera generuje bardzo płynny obraz. Seria FB-O obejmuje kilka modeli kamer różniących się zakresem obserwacji, zależnym od wybranego obiektywu i rozdzielczości przetwornika. Szczególnie interesująca jest możliwość wyposażenia kamery w obiektyw szerokokątny – 93°. Wszystkie kamery z serii FB-O przystosowane są do instalacji na zewnątrz- IP66.

W przypadku tej serii kamer, elastyczność rozumiana jest również jako możliwość integracji kamer z różnymi systemami czy rozwiązaniami firm trzecich. Przykładowo współdziałanie z oprogramowaniem FLIR United VMS, oferuje dodatkowe korzyści w postaci możliwości precyzyjnej konfiguracji i zarządzania alarmami. Kamery z serii FB-O można też zintegrować z inną zewnętrzną analityką np. IntrusionTrace (detekcja wtargnięcia), LotierTrace (wykrywanie obiektów po zdefiniowanym czasie), SmokeTrace (wykrywanie dymu) marki Xtralis. 

KOMPLETNE ROZWIĄZANIE DO DETEKCJI INTRUZÓW

  • W połączeniu z modułami wideoanalityki TRK firmy FLIR, kamera FB serii O staje się potężnym urządzeniem w detekcji intruzów, zdolnym do klasyfikacji ludzi i pojazdów, wykrywania celów w różnych warunkach i scenariuszach oraz przekazywania danych do kamer PT lub PTZ w celu automatycznego śledzenia.
  • Łatwo ją zintegrować z linią produktów United VMS firmy FLIR, oferując zestaw opcji i możliwości, takich jak konfiguracja termowizji i zarządzanie alarmami z naciskiem na prostotę, niezawodność i bezbłędne działanie.
  • Jest idealna do integracji z systemami wideoanalityki oraz VMS firm trzecich.

WIODĄCA JAKOŚĆ OBRAZU

  • Wysoka jakość obrazu w trudnych warunkach
  • Zaawansowany system AGC FLIR dostarcza niezrównanego kontrastu w każdych warunkach atmosferycznych
  • Technologia DDE zapewnia ostre krawędzie i wysoki kontrast, co wzmacnia wydajność analityki


Dlaczego termowizja to właściwy wybór do ochrony obwodowej?

Zaawansowane kamery termowizyjne FLIR zapewniają najbardziej kompletną ochronę obwodową zarówno na dużych jak i małych obiektach. Ponieważ kamery termowizyjne wykrywają ciepło, mogą wykrywać intruzów we wszystkich warunkach oświetleniowych, w tym w całkowitej ciemności, deszczu, lekkiej mgle i dymie. W rezultacie kamery termowizyjne FLIR oferują niedrogie, wydajną detekcję włamań 24/7 dla zastosowań korporacyjnych, komercyjnych i mieszkalnych. Kamery FLIR są również certyfikowane przez głównych integratorów zewnętrznych.