FLIR wielokrotnie nagrodzony za serię kamer FB-ID podczas ISC West 2018

Seria kamer FB-ID firmy FLIR zdobyła wiele nagród na ISC West 2018, w tym nagrodę ‘Security Today’s Govies’ oraz nagrodę ‘Security Sales & Integration’s’ za najcenniejsze produkty bezpieczeństwa i integracji (MVP). FB-ID to kamery typu „bullet”, które łączą wyjątkową technologię termiczną z wbudowaną analizą klasyfikacji ludzi i pojazdów w jednym przystępnym cenowo rozwiązaniu. Seria zaprojektowana jest dla komercyjnych i przemysłowych obwodów. Kamery z serii FB-ID umożliwiają zmniejszenie liczby kamer potrzebnych do monitorowania linii ogrodzenia, obwodów i otwartych przestrzeni.

Security Today uhonorował serię FB-ID nagrodą ‘Platinum’ w kategorii Video Surveillance Advanced Imaging Technologies, która jest największym wyróżnieniem. W dziewiątym roku programu nagród, honorowane są wybitne rozwiązania w dziedzinie bezpieczeństwa rządowego. ‘Security Today’ jest jednym z wiodących magazynów w branży bezpieczeństwa, który dociera do ponad 67 000 integratorów bezpieczeństwa, użytkowników końcowych i innych specjalistów w sektorze rządowym, przemysłowym, instytucjonalnym i detalicznym.

Security Sales & Integration uhonorowały Serię FB-ID ID nagrodą MVP w kategorii nadzoru wideo. Nagroda MVP to wyróżnienie dla wysokowydajnych rozwiązań, które również napędzają biznes dla kanału bezpieczeństwa. Sędziowie ocenili produkty nie tylko pod względem ich cech technicznych, ale także dzięki umiejętności pomagania integratorom w poszerzaniu bazy klientów, bardziej wydajnym instalowaniu produktów i zwiększaniu marży zysku. Security Sales & Integration to jeden z topowych magazynów w branży bezpieczeństwa.