FLIR United - kompleksowe zarządzanie wideo

Platforma FLIR United VMS oferuje świeże podejście do zarządzania obrazem wideo i sterowaniem. Przyjazny i intuicyjny interfejs klienta czyni obsługę prostą, a technologia strumieniująca obraz wideo zapewnia małe zapotrzebowanie na pasmo i moc obliczeniową. Nowa technologia IP-mmune Cyber Defense gwarantuje najwyższy poziom ochrony przed atakami.

Intuicyjna obsługa

Łatwa instalacja i obsługa, która nie wymaga szkolenia, kompatybilność z różnymi platformami i systemami oraz dodatkowa optymalizacja do działania na ekranach dotykowych czyni system unikatowym.

Zarówno obraz z kamer, jak i nagrania mogą być szybko przeglądane dzięki przejrzystej budowie programu i miniaturkom, które ułatwiają odnalezienie szukanej scenę.

Łatwe przystosowanie

System jest kompatybilny zarówno z kamerami FLIR, które mogą znacznie zwiększyć wydajność systemu np. przez implementację analityki, jak i z kamerami wszystkich wiodących producentów. Ta cecha czyni system łatwym do przystosowania i daje pewność, że obraz z kamery będzie obsługiwany. Co więcej, system można zintegrować z wieloma innymi technologiami, jak odczytywanie tablic rejestracyjnych,  kontroli dostępu czy lokalizowaniem – możliwości są ogromne.

Pełne spektrum możliwości

FLIR United działa na platformach serii Latitude, Horizon i Meridian. Dzięki temu system jest bardzo elastyczny – można dostosować go do odpowiedniego sprzętu, liczby kamer, potrzebnej pojemności dysków i każdego zastosowania. W ten sposób idealnie spełni wymagania ochrony małych obiektów, infrastruktury krytycznej, terenów przemysłowych, a także bardzo rozległych obszarów.

Pełne bezpieczeństwo i ochrona

Przejście z technologii analogowej do IP naraziło sieci monitoringu na ataki. Zabezpieczenie przed pojedynczymi rodzajami zagrożeń nie jest już wystarczające. FLIR United zapewnia pełne bezpieczeństwo dzięki identyfikacji każdego urządzenia w sieci i jego zaawansowanej weryfikacji. Każdy potencjalny atak może być raportowany, wywołać alarm lub zostać odseparowany.

Linc Polska

ul. Hallera 6/8

60-104 Poznań