+48 (61) 839 19 00 info@linc.pl

ATLANTA — Firma Honeywell wprowadziła na rynek najnowszą wersję pakietu Pro-Watch Integrated Security Suite, obejmującą Pro-Watch 6.0 i Pro-Watch Video Management System (VMS) R750, a także kamery z serii 35, które uzupełnią jej portfolio kamer pracujących w systemach zgodnych z NDAA.

Pro-Watch zwiększa świadomość sytuacji i produktywność

Honeywell Pro-Watch 6.0 to najnowsza wersja zintegrowanego pakietu zabezpieczeń Honeywell Pro-Watch. Firma twierdzi, że wersja 6.0 zapewnia zautomatyzowane przepływy pracy związane z incydentami i pulpity nawigacyjne stanu systemu, aby zmniejszyć koszty operacyjne, jednocześnie umożliwiając wyższy poziom zgodności w branżach podlegających ścisłym regulacjom bez konieczności zwiększania pracy zespołów ds. bezpieczeństwa.

Firma Honeywell zauważa, że ​​jej nowe rozwiązanie zapewnia również reakcje oparte na informacjach, które pomagają skrócić czas pracy.

„Pracujemy nad zapewnieniem naszym klientom systemów bezpieczeństwa, które wykraczają poza ochronę mienia i personelu i pomagają wspierać ich odporność operacyjną” – mówi Daraius Patell, wiceprezes i dyrektor generalny ds. bezpieczeństwa handlowego w firmie Honeywell Building Technologies. 

„Nasze rozwiązania automatyzują rutynowe zadania, dzięki czemu pracownicy ochrony mogą spędzać więcej czasu na wartościowych działaniach, a mniej na poruszaniu się po systemach, przy jednoczesnym priorytetowym traktowaniu potrzeb naszych klientów w zakresie cyberbezpieczeństwa i zgodności”.

Niektóre z zalet Pro-Watch 6.0:

  • Poprawia świadomość sytuacyjną : zapewnia widoki Salvo bez ramki ograniczającej i umożliwia operatorom bezpieczeństwa dostęp do raportów o incydentach wraz z załącznikami dowodowymi; operatorzy mogą także zarządzać dostępem i kontrolą wideo za pośrednictwem ujednoliconej aplikacji mobilnej.
  • Zwiększa produktywność : nowy Pro-Watch oferuje ulepszone zarządzanie alarmami, umożliwiając operatorom wyszukiwanie, filtrowanie i grupowanie zdarzeń według ważności i czasu.
  • Większa łatwość integracji z otwartą platformą : Honeywell zauważa, że ​​wersja 6.0 integruje się ze wszystkimi platformami kontroli dostępu i zapewnia natywną integrację z panelami Honeywell Vindicator, oferując możliwości wykrywania włamań na poziomie wojskowym. Współpracuje także z platformami innych firm, w tym z najnowszą wersją czytników biometrycznych Idemia Morphowave.

Kamery z serii 35 współpracują z systemami wideo zgodnymi z przepisami Stanów Zjednoczonych, sekcja 889 części B NDAA.

Seria 35 uzupełnia gamę kamer Honeywell, które kładą większy nacisk na cyberbezpieczeństwo. 

Kamery na podczerwień o wyższej rozdzielczości obejmują większy obszar zarówno w dzień, jak i w nocy, a inteligentne wykrywanie ruchu ludzi i pojazdów ogranicza liczbę fałszywych alarmów.

źródło: https://www.securitysales.com/surveillance/cameras/honeywell-updates-pro-watch-gsx/