IFSEC 2016 | Londyn, 21-23 czerwca br.

LINC Polska gorąco zachęca do wzięcia udziału w największej w Europie wystawie poświęconej ochronie i bezpieczeństwu – IFSEC 2016. Wydarzenie odbędzie się w Londynie, w dniach od 21-23 czerwca br. Targi adresowane są do producentów, dystrybutorów, instalatorów, integratorów oraz użytkowników szeroko rozumianych systemów zabezpieczeń. Przez 3 dni można będzie obejrzeć ponad 10 tysięcy produktów, prezentowanych przez ponad 600 wystawców. Ponadto, w tym samym czasie odbędzie się wystawa FIREX, skierowana do osób poszukujących najnowocześniejszych rozwiązań w dziedzinie ochrony przeciwpożarowej.

Udział w IFSEC i FIREX to wspaniała okazja do osobistego poznania przedstawicieli producentów oferowanego przez nas sprzętu. Zachęcamy do odwiedzenia:

 • FLIR Systems – stoisko E300 (IFSEC) oraz E115 (FIREX)
  Podczas tegorocznych targów IFSEC firma FLIR Systems zaprezentuje m.in. nowe serie kamer termowizyjnych FC ID oraz TCX, a także najnowsze oprogramowanie do zarządzania treścią wideo VMS.
  Na wystawie FIREX zostaną pokazane kamery termowizyjne umożliwiające wczesne wykrycie zagrożenia, w tym pożaru. Szczególnej uwadze polecamy następujące serie  kamer: G300a, AX8 oraz FC R.
 • Xtralis obecnie jako Honeywell – stoisko D950 (IFSEC) oraz G80 (FIREX)
  Na stoisku firmy będzie można obejrzeć najnowszą zewnętrzną czujkę PIR ADPRO z serii PRO E-Super Long Range (SLR), zaawansowaną analitykę IntrusionTrace oraz najnowsze urządzenia do rejestracji i transmisji FastTrace 2E/iFT.
 • Wavestore – stoisko E700 (IFSEC)
  Wraz ze swoim partnerem technologicznym MAXXESS, firma Wavestore zaprezentuje 3 grupy technologii, by pokazać w jaki sposób można je połączyć, tak aby stworzyć jeden w pełni zintegrowany system, którego centrum stanowi oprogramowanie Wavestore.

Uczestnictwo w targach IFSEC 2016 to niepowtarzalna okazja do zobaczenia najnowszych osiągnięć techniki w zakresie ochrony technicznej i przeciwpożarowej. To także możliwość osobistego spotkania z przedstawicielami producentów i rozbudowania sieci kontaktów zawodowych. To także możliwość poszerzenia wiedzy i zdobycia nowych umiejętności dzięki uczestnictwu w seminariach i w szkoleniach, które towarzyszą targom.
Więcej informacji na temat wydarzeń targowych oraz wystawców można znaleźć na:
IFSEX: http://www.ifsec.co.uk/
FIREX: http://www.firex.co.uk/Content/Welcome-to-Firex