+48 (61) 839 19 00 info@linc.pl
Radary MAGOS
 

Firma Magos została założona, aby realizować wizję współzałożycieli, polegającą na wprowadzeniu zaawansowanej technologii radarowej na rynki bezpieczeństwa i ochrony obwodowej.

Lepsza wydajność w lepszej cenie. Szeroki obszar ciągłego zasięgu i nadzoru znacznie zmniejsza liczbę wymaganych czujników, jednocześnie poprawiając zasięg detekcji i możliwości w każdych warunkach pogodowych i oświetleniowych.

Doskonała ochrona obwodowa w każdych warunkach pogodowych i oświetleniowych przy minimalnym poziomie fałszywych alarmów dzięki wysokiej rozdzielczości i dogłębnej analizie wideo. Technologia ta może natychmiast i niezawodnie reagować na zagrożenia.

Łatwa integracja ze wszystkimi wiodącymi systemami VMS i wiodącymi kamerami PTZ w celu zapewnienia automatycznego obrotu oraz kompletnego i solidnego rozwiązania w zakresie zabezpieczenia obwodowego.

Mały ciężar i niskie zużycie energii, połączenie PoE, brak ruchomych części i szerokie pokrycie w azymucie i wysokości. Prosta instalacja i zwiększona niezawodność – redukcja kosztów instalacji i konserwacji oraz możliwości popełnienia błędu przez użytkownika. Niskie zużycie energii i wbudowany tracker umożliwiają bezprzewodową instalację zasilaną energią słoneczną.

Rozwiązania w zakresie nadzoru lotnisk

 

Ochrona i nadzór portów lotniczych ma zasadnicze znaczenie dla zapewnienia bezpieczeństwa portów i podróży. System radarowy zapewnia kompletne rozwiązanie w zakresie 360° nadzoru lotnisk. Radary Magos wykorzystują najnowocześniejszą technologię radaru półprzewodnikowego do wykrywania ruchów wokół obwodu lotniska lub w krytycznych obszarach na terenie lotniska.

Radary Magos są proste w zintegrowaniu z istniejącym systemem VMS i oprogramowaniem PSIM.

Radary Magos są łatwe w instalacji, integracji i konserwacji, co czyni je najbardziej efektywnymi środkami wykrywania i ochrony obwodowej na rynku.

Zabezpiecz porty i przystanie

 

Porty morskie zwykle pokrywają rozległe obszary z wieloma kontenerami transportowymi, co sprawia, że tradycyjne metody nadzoru stanowią wyzwanie. W tym miejscu radar Magos przewyższa tradycyjną kamerę monitorującą, obejmując szerokie obszary doskonałymi możliwościami wykrywania w każdych warunkach pogodowych.

To ekonomiczne rozwiązanie wyeliminuje konieczność stosowania wielu kamer monitorujących, a duży zasięg radarów zapewnia wysoką wykrywalność przy minimalnym poziomie fałszywych alarmów.

Nadzór farm fotowoltaicznych

 

Energia odnawialna szybko rozwija się w postaci dużych farm słonecznych. Zaawansowana technologia paneli słonecznych może być narażona na kradzież i uszkodzenie przez niepożądanych intruzów. Farmy słoneczne pokrywają duże obszary, a zatem ich ochrona może stanowić wyzwanie ze względu na dużą strefę perymetryczną. Magos Radar jest efektywnym rozwiązaniem do monitorowania obwodów farm słonecznych na dużych powierzchniach.

Długi zasięg radaru pomaga wykrywać intruzów na długo przed dotarciem do krytycznych obszarów farmy słonecznej, co pozwala pracownikom ochrony na natychmiastowe działanie i zapobieganie kradzieżom lub uszkodzeniom urządzeń farmy słonecznej.

Zaawansowany system radaru naziemnego będzie działał, gdy kamera nie będzie w stanie tego zrobić. Radar nadal będzie w stanie wykryć cel, podczas gdy zwykłe kamery mogą być oślepione przez ulewne deszcze, mgłę lub śnieg.

Pełna ochrona gospodarstw rolnych

 

Gospodarstwa rolne są narażone na włamania od dziesięcioleci ze względu na brak wyraźnych granic, dużą odległość od siebie, izolację od służb policji miejskiej oraz coraz częstsze przypadki kradzieży, rabunku i przemocy.
Radary Magos zapewniają pełną ochronę obwodu gospodarstw rolnych, umożliwiając szybką reakcję, zanim intruzi dotrą do obwodu oraz pozwalają na bieżące monitorowanie obszarów krytycznych oraz proste rozwiązanie dla dużych obszarów.

Magos zainstalował już wraz z lokalnymi partnerami swoje zaawansowane rozwiązania oparte na radarze w kilku gospodarstwach w RPA, zapewniając pełne pokrycie obwodu gospodarstwa przy minimalnych wymaganiach instalacyjnych i maksymalnej wydajności we wszystkich warunkach pogodowych.