FLIR Screen-EST

FLIR Screen-EST™ jest wydajnym, dokładnym oprogramowaniem desktopowym do wykonywania przesiewowych badań temperatury ciała w miejscach o dużym natężeniu ruchu. Po podłączeniu do kamery termowizyjnej, FLIR Screen-EST konfiguruje się w ciągu kilku minut. Następnie oprogramowanie automatycznie wykrywa osoby, które wchodzą w pole widzenia kamery i w ciągu kilku sekund lokalizuje i mierzy temperaturę powierzchni skóry. Jeżeli zmierzona temperatura jest wyższa od ustalonego progu, alarm powiadamia operatora, który natychmiast może stwierdzić, czy konieczne jest przeprowadzenie drugiego badania z użyciem urządzenia medycznego. FLIR Screen-EST może być niezbędnym narzędziem dla zdrowia pracowników i zmniejszenia ryzyka rozprzestrzeniania się chorób zakaźnych.

Łatwe rozwiązanie w walce z COVID-19

ROZWIĄZANIE GOTOWE DO UŻYTKU

Połączenie Plug-and-Play z kamerami FLIR T-, Exx- lub serii A w celu stworzenia kompletnego i łatwego w obsłudze systemu.

SZYBKOŚĆ I DOKŁADNOŚĆ

Bezkontaktowa kontrola z automatycznym wykrywaniem i pomiarem twarzy pozwala na szybszy ruch przez punkty kontrolne.

PROSTY I EKONOMICZNY W UŻYCIU

Wykonywanie spójnych pomiarów bez dodatkowych źródeł kalibracji lub sprzętu: wszystko, co jest potrzebne to kamera termowizyjna, statyw i komputer.

Linc Polska
ul. Hallera 6/8

60-104 Poznań

tel. +48 (61) 839 19 00

info@linc.pl