Profesjonalne oprogramowanie do projektowania od FLIR za darmo
Profesjonalne oprogramowanie do planowania za darmo
Stworzone i rozwijane przez firmę FLIR. RAVEN Site Planning Tool (Narzędzie do Planowania) to branżowy standard w symulowaniu kamer FLIR. Stał się niezbędnym składnikiem projektowania dla 1500 firm związanych z systemami bezpieczeństwa (i ntegratorów) na całym świecie. Oprócz rozbudowanego interfejsu  i dużej funkcjonalności jest całkowicie darmowy!
Raven został opracowany przez profesjonalnych projektantów (inżynierów) systemów bezpieczeństwa FLIR jako sposób na symulację wszystkich rodzajów kamer bezpieczeństwa FLIR. Dostępny jest kompletny zestaw narzędzi do symulacji wysokości zamontowania, rotacji, zasięgu kamer i detekcji obrazu, by zapewnić precyzyjne rozmieszczenie i wydajność
w warunkach rzeczywistych. Korzystając z aktualnego zdjęcia satelitarnego, użytkownik może umieścić dowolną liczbę kamer FLIR z bardzo wysoką dokładnością współrzędnych kontrolowanych lokalizacji prawie w każdym zakątku świata. Po przygotowaniu projektu można go zapisać do folderu, a nawet stworzyć plik PDF ze specyfikacją kamer, ich współrzędnymi geograficznymi, a także rozmieszczeniem na mapie satelitarnej.

 


Zobacz jak korzystać z FLIR Raven Tool

Linc Polska
ul. Hallera 6/8

60-104 Poznań

tel. +48 (61) 839 19 00

info@linc.pl