Security-Essen-featured-ImageW dniach 27-30 września br. w Niemczech odbędą się targi Security Essen, na których pojawi się 1 045 wystawców z 40 różnych krajów. Wydarzenie to będzie niesamowitą szansą do poznania najnowszych rozwiązań z zakresu zabezpieczeń odpowiadających realnym zagrożeniom, takimi jakimi są m.in. akty terroryzmu. Nadchodzące targi uważane są za jedne z najważniejszych wydarzeń na świecie skierowanych do branży ochrony oraz zabezpieczeń przeciwpożarowych.
Będąc w Essen szczególnie zachęcamy do odwiedzenia stoisk producentów oferowanego przez nas sprzętu: FLIR Systems, MOBOTIX i nie tylko!

  • FLIR Systems – stoisko 1D39 w Hali 1.0 i 2D14 w Hali 2.0
    Wizyta na stoisku firmy FLIR będzie szansą do zobaczenia najnowszych produktów tego producenta w tym nowej serii kamer FLIR FC-ID. Jej innowacyjność polega na udoskonaleniu algorytmu analizy, który pozwala na klasyfikację ludzi i pojazdów. Dodatkowo kamera wykonuje w automatycznie kalibrację 3d, niezbędną do prawidłowego działania analizy wideo.  Warto przetestować sprzęt na żywo, by przekonać się osobiście o doskonałej jakości obrazu oraz skutecznej analizie wideo.
  • MOBOTIX – stoisko 1B10 w Hali 1.0
    Podczas tegorocznej wystawy Essen Security, firma MOBOTIX zaprezentuje pierwsze wspólne rozwiązanie z firmą Konica Minolta – laser 3D-Lidar. Ponadto, na stoisku MOBOTIX będzie można bliżej poznać rozwiązania z działu Retail, w tym oprogramowanie MxAnalytics oraz integrację z POS tworzące najnowszą wersję oprogramowania MxManagementCenter 1.3.

Targi Security Essen to nie tylko okazja do zobaczenia wielu urządzeń na żywo. To także możliwość rozmowy i wymiany doświadczeń z przedstawicielami światowych liderów branży zabezpieczeń. Ponadto, podczas wydarzenia zostaną przyznane „Oskary przemysłu ochrony” w pięciu kategoriach: „Technologie i Produkty”, „Usługi”, „Ochrona przeciwpożarowa”, „Ochrona IT” oraz „Ochrona ekonomiczna”.
Gorąco polecamy udział w tym wydarzeniu!