Cel szkolenia
Zainteresowanie tematyką ochrony perymetrycznej gwałtownie wzrasta.Termowizja staje się narzędziem coraz bardziej powszechnym w systemach monitoringu. Uważamy, że idąc z duchem czasu należy stale poszerzać i aktualizować swoją wiedzę na temat najnowszych rozwiązań dostępnych na rynku. Wiedza i informacje na temat nowoczesnych technologii w branży pozwalają zaproponować klientowi końcowemu najlepszą ofertę – i tym samym zwiekszyć jego zadowolenie ze współpracy.

Dla kogo?
Szkolenie dedykowane jest dla instalatorów, projektantów, serwisantów oraz wszystkich osób, które chcą poszerzyć swoją wiedzę i zdobyć praktyczne umiejętności obsługi urządzeń FLIR.

Tematyka
Szkolenia poświecone jest podstawą termowizji, działaniu kamer marki FLIR oraz projektowaniu systemów ochrony perymetrycznej. Uczestnicy poznają dokładnie model kamery FLIR z serii FC-S, FC-ID oraz FC-R od strony technicznej. Szkolenie obejmuje także praktyczne programowanie kamer.

Kamery FLIR z serii FC
W trakcie szkolenia technicznego FLIR uczestnicy poznają szczegóły dotyczące programowania oraz wykorzystania kamer z serii FC.
Obecnie kamera ta jest dostępna w 3 różnych wersjach S, ID oraz R. Każda z nich ma zastosowanie w innych projektach.
Dowiedz sie więcej nt. tych rozwiązań.

FLIR FC-S

FLIR FC-ID

FLIR FC-R

Pobierz zaproszenie