Miło nam poinformować, że majowy MOBOTIX ROADSHOW oficjalnie zainaugurował cykl szkoleń technicznych SPI – Sprzedaż, Planowanie, Instalacja.

Szkolenia SPI mają na celu przygotowanie do projektowania systemów monitorowania IP w oparciu o rozwiązania marki MOBOTIX.

Uczestnictwo w szkoleniach to okazja do zdobycia wiedzy na temat projektowania i instalacji systemów monitoringu wizyjnego, biorąc pod uwagę aspekty techniczne i ekonomiczne. Podczas szkolenia przybliżamy również:

nową serię kamer wewnętrznych, w tym kamerę hemisferyczną c25 (5 MP, 360°) z wbudowaną analityką (MxAnalytics) umożliwiającą zliczanie klientów i tworzenie map ciepła. Kamera ta doskonale nadaje się do zastosowań w obiektach użyteczności publicznej, czy obiektach handlowych;
kamery z technologią 6 MP Moonlight do zastosowań w trudnych warunkach oświetleniowych, generujące wysokiej jakości obraz bez smug;
najnowsze bezpłatne oprogramowanie do zarządzania kamerami MxManagementCenter (MxMC);
wideodomofon IP T25M umożliwiający integrację z systemami automatyki budynkowej.
Uczestnicy szkoleń oprócz zdobycia wiedzy i przydatnych umiejętności zyskują wiele dodatkowych korzyści, dlatego też warto brać udział w szkoleniach do czego zachęcamy.

Linc Polska

ul. Hallera 6/8

60-104 Poznań

tel. +48 (61) 839 19 00

fax. +48 (61) 839 22 78

info@www.linc.pl