WARSZAWA – 11.04.2017

Opis szkolenia
W trakcie szkolenia zostanie zaprezentowana szeroka gama kamer termowizyjnych, które mogą być wykorzystywane podczas prowadzenia misji powietrznych z wykorzystaniem bezzałogowych statków powietrznych. Każdy z uczestników szkolenia pozna podstawy obrazowania termowizyjnego. Przybliżone zostaną aspekty techniczne dotyczące działania kamer termowizyjnych. Każdy z uczestników dowie się, jak dobrać odpowiedną kamerę w zależności od prowadzonej misji.
W prezentacji zostaną zaprezenotwane praktyczne przykłady wykorzystania kamer termowizyjnych w trakcie lotów statkami bezzałogowymi.
Szkolenie obejmuje także część prakyczną w której zaprezentujemy przygotowywanie raportów z kamer pomiarowych. Każdy z uczestników pozna także oporgramowanie pozwalające na szczegółową analizę radiometryczną zdjęć z kamer.

Dlaczego warto się szkolić?
W związku z pojawieniem się nowych funkcji i aplikacji nastąpił gwałtowny wzrost obszarów,
w których kamery termowizyjne mogą być wykorzystywane. Jednocześnie możemy zaobserwować duży spadek cen spowodowany wzmożonym popytem i coraz większą dostępnością nowych technologii.
Wiedza i umiejętność doboru odpowiednich kamer są niezbędne, aby stać się profesjonalistą
w zakresie zabezpieczeń termowizyjnych!

 

Dlaczego FLIR?
To niezwykle ważna kwestia. FLIR Systems (FLIR) to światowy lider w produkcji kamer termowizyjnych dedykowanych do różnych zastosowań. Posiada on wieloletnie doświadczenie w zakresie projektowania oraz tworzenia rozwiązań termowizyjnych wykorzystywanych m.in. w wojsku, w ochronie oraz w przemyśle.
FLIR oferuje szeroką gamę atrakcyjnych cenowo produktów, proponując kamery o różnych obiektywach, rozdzielczościach, rozmiarach i/lub funkcjach. Zapewnia to dużą swobodę w wyborze najlepszego rozwiązania gwarantującego detekcję danego zdarzenia oraz niezawodność działania (10 lat rękojmi na przetwornik!) połączoną z korzystną ceną.

 

 

Koszt uczestnictwa
Koszt udział w szkoleniu 500 zł/netto. Każdy z uczestników w tej cenie otrzyma Voucher na 100 Euro/netto do wykorzystania na zakup jednej z kamer termowizyjnych do dronów. Voucher jest do wykorzystania do końca 2017 roku.

Prezentowane rozwiązania:

{ AGENDA 

 8:30-9:00  Rejestracja uczestników
 9:00:9:15  Powitanie
 9:15-10:15  Podstawy termowizji
 10:15-10:30  Przerwa kawowa
 10:30-11:30  Rodzaje kamer termowizyjnych
 11:30-12:30  Konfiguracja kamer termowizyjnych
 12:30-13:15  Lunch
 13:15-14:00  Przygotowanie kamery do lotów
 14:00-14:45  Ćwiczenia praktyczne
14:45-15:00 Przerwa kawowa
15:00-16:00 Tworzenie raportów
16:00 Zakończenie szkolenia

Dowiedz się więcej o prezentowanych w trakcie szkolenia produktach z ich kart katalogowych:

FLIR VUE

FLIR VUE PRO

FLIR VUE PRO R

ThermalCapture MiniAV

FLIR TAU LP

ThermalCapture Grabber

 ThermalCapture 2.0

Fusion ThermalCapture 2.0

FLIR DUO

FLIR DUO R