Przyjdź i zobacz nas na targach

TRAKO 2019

Mamy nadzieję, że spotkamy się na tegorocznej wystawie TRAKO w Gdańsku, gdzie zaprezentujemy razem z firmą FLIR Systems najnowsze rozwiązania tej marki. Znajdziesz nas na stoisku D40, od wtorku 24 września do piątku 27 września 2019 r. 

W trakcie targów zaprezentujemy m.in:

SAROS

Flir Saros Dome to linia kamer nowej generacji, która łączy wiele tradycyjnych technologii ochrony obwodowej w jednolite rozwiązanie. Umożliwia zastosowanie najnowocześniejszych metod wykrywania włamań w ekonomiczny sposób. 
Saros Dome została zaprojektowana w celu zmniejszenia liczby fałszywych alarmów oraz poprawy skuteczności reakcji przez firmy ochrony. 

TruWitness

TruWitness to rewolucyjne rozwiązanie do kompleksowego reagowania na różnego rodzaju zagrożenia. Wszystko to dzięki wykorzystaniu inteligentnych kamer z dodatkowymi sensorami i z wykorzystaniem technologi IoT. Wykorzystując  wideo, audio i dane o  lokalizacji w czasie rzeczywistym w FLIR United VMS, TruWITNESS pozwala to osiągnąć nowy poziom świadomości sytuacyjnej, zapewniając potężne narzędzia do reagowania na złożone zagrożenia, gdy tylko się pojawią.