Tydzień z marką 

Harmonogram 

Poniedziałek 

Poznaj markę Silent Sentinel 

Poznaj markę Silent Sentinel bliżej i poszerz wiedzę na jej temat. Każdy projekt jest inny, niezależnie od tego, czy jest to rozwiązanie lądowe, morskie czy powietrzne, platformy tej firmy są dostosowane do Twoich specyficznych wymagań.

Wtorek

Gdzie produkowane są kamery Silent Sentinel?

We wtorek premiera nowego wideo na naszym kanele YouTube. Silent Sentinel projektuje, produkuje i dostarcza zaawansowane, wiodące na rynku systemy nadzoru przeznaczone na rynek bezpieczeństwa wewnętrznego. Zobacz gdzie tworzone są platformy: Oculus, Aeron, Jaegar.

Środa

Webinar – Silent Sentinel i wieloczujnikowe platformy do nadzoru perymetrycznego

Podczas szkolenia 10 marca dowiesz się więcej o modułowych platformach kamer Silent Sentinel. Połączenie wiodącej w branży technologii wizyjnej i termowizyjnej, zapewnia precyzyjne rozpoznawanie małych obiektów na dużym zasięgu i w trudnych warunkach.

Czwartek

Wywiad z Dyrektorem ds. sprzedaży Silent Sentinel

Już w czwartek będziecie mogli zobaczyć na platformie YouTube wywiad z James’em Longcroft’em, dyrektorem ds. sprzedaży w firmie Silent Sentinel. Poruszymy temat rozwiązań termowizyjnych oraz przyszłości tej technologii. Wyjaśnimy dlaczego klienci powinni wybrać kamery Silent Snetinel i które rozwiązanie zasługuje na szczególną uwagę. 

Piątek

Konkurs – Zgadnij, gdzie jestem?

W piątek wejdź na naszego Facebook’a i weź udział w konkursie. Wystarczy, że w wiadomości prywatnej wpiszesz w jakim mieście została umiejscowiona kamera Silent Sentinel. Pierwsza osoba, która udzieli poprawnej odpowiedzi będzie mogła wybrać nagrodę. Kartę podarunkową o wartości 100 zł do Allegro lub 300 zł na wybrany przez siebie cel charytatywny z fundacji SIĘPOMAGA + zestaw specjalny. Regulamin konkursu znajdziesz tutaj.

Poznajmy się bliżej

Silent Sentinel dostarcza zaawansowane i wysoce modułowe platformy kamer do monitoringu lądowego i morskiego. Portfolio produktów brytyjskiego producenta składa się z kamer termowizyjnych krótkiego i dalekiego zasięgu, kamer światła widzialnego HD i 4K, kamer ultra-niskiego światła oraz technologii towarzyszących, w tym SWIR, laserowych wizjerów, oświetlaczy, stabilizacji żyroskopowej i innych. Ponadto, kamery są zaprojektowane tak, aby sprostać wymagającym warunkom związanym z ochroną infrastruktury krytycznej, granic oraz nadzorem morskim.

Ochrona perymetryczna

Od samego początku Silent Sentinel produkuje kamery przeznaczone do ochrony granic. Wprowadzenie na rynek wysoce wytrzymałej kamery Oculus PTZ, rozpoczęło rozwój rozwiązań Silent Sentinel. Od tego momentu wprowadzono optykę o większym zasięgu zarówno widzialną, jak i termowizyjną. Obecnie firma oferuje jedne z najbardziej wydajnych systemów kamer w segmencie zabezpieczeń perymetrycznych. Produkty Silent Sentinel są stosowane na całym świecie, w najtrudniejszych środowiskach, chroniąc infrastrukturę krytyczną, granice.

JAEGAR – modułowa platforma PTZ

Jaegar jest bardzo dokładną kamerą o wysokiej specyfikacji, zdolną do obsługi technologii wieloczujnikowej, która nadaje się do zastosowań morskich, granicznych, lotniczych, obronnych i perymetrycznych. Dzięki bardzo wysokiej dokładności (0.0002°), Jaegar oferuje wiodące na rynku prędkości obrotu i pochylenia z ciągłym obrotem o 360°, pozycjonowaniem bezwzględnym i zaawansowanymi opcjami wieloczujnikowymi.

Technologia SWIR

Silent Sentinel w swoim portfolio posiada serię kamer w zakresie fal SWIR. Chociaż kamery SWIR mogą być używane samodzielnie, oferta producenta została zaprojektowana jako uzupełnienie czujników termowizyjnych MWIR/LWIR oraz optycznych kamer dzień/noc. Po zamontowaniu na platformach Osiris lub Jaegar PT obiektywu SWIR, kamery mają możliwość precyzyjnie ustalić położenie obiektu. Zwiększa to możliwości wykorzystania tej technologii w zastosowaniach nadzoru dalekiego zasięgu.