Skuteczna ochrona perymetryczna dużych obszarów

9

Seria pasywnych detektorów podczerwieni ADPRO PRO-E została zaprojektowana w celu zapewnienia niezawodności i skuteczności detekcji. Nowa generacja czujek PIR powstała w oparciu o najlepsze praktyki w ochronie obwodowej.

Technologia pasywnych czujek PIR opiera się na detekcji zmiany promieniowania podczerwonego w monitorowanym obszarze. Dzięki temu czujki nie są podatne np. na słaby kontrast pomiędzy obiektem, a tłem, padającym deszczem, śniegiem czy poruszającymi się cieniami. Detektory pozwalają na wzmocnienie ochrony perymetrycznej wszędzie tam, gdzie opiera się ona jedynie o analizę obrazu w oparciu o kamery światła widzialnego.

Oferta czujek ADPRO jest szczególnie konkurencyjna dzięki innowacyjnym cechom oraz zasięgom detekcji do 200 m. Dodatkowo funkcja ochrony sabotażowej 360 PROtect™ zabezpiecza także strefę za i pod czujką. Detektory PIR z serii ADPRO PRO E są dostępne w różnych modelach, aby optymalnie sprostać potrzebom zarówno w zakresie wydajności, jak i planowanego budżetu.

9

Detekcja wtargnięć jest kluczowa w ochronie perymetrycznej, a firma Xtralis może zaoferować jedno z najbardziej skutecznych rozwiązań w tym zakresie. IntrusionTrace to inteligentna i wydajna analiza wideo do wykrywania intruzów w czasie rzeczywistym. Zaprojektowana do działania na zewnątrz 24/7/365  na otwartych terenach. Dzięki kalibracji głębi obrazu oraz strefom detekcji skojarzonym z ziemią jest doskonałym narzędziem ochrony perymetrycznej.