Certyfikat SySS dla kamery MOBOTIX M73 

Nowa kamera M73 jest najlepszym i najbardziej innowacyjnym systemem wideo IP, który MOBOTIX do tej pory stworzył. Model M73 jest niezwykle kompaktowy, wyróżnia się jakością wykonania oraz silnym procesorem. Kamera oferuje miejsce dla aż trzech sensorów lub modułów. To sprawia, że jest bardziej wszechstronna i elastyczna.

Kamera M73 otrzymała certyfikat bezpieczeństwa w sieci SySS. Syss GmbH to niezależna niemiecka agencja, która jest ekspertem w dziedzinie testów bezpieczeństwa i rozwiązań sieciowych. Otrzymanie certyfikatu gwarantuje bezpieczeństwo na najwyższym poziomie.

SySS GmbH poddała kamerę M73 symulacji najnowocześniejszych sposobów ataków hakerów. Klika scenariuszy miało za zadanie sprawdzić zabezpieczenia komponentów sprzętu i oprogramowania. Doświadczeni testerzy z SySS GmbH są bardzo dobrze zaznajomieni z metodami przeprowadzania ataków na systemy informatyczne i badają nowe sposoby oraz środki zapobiegania włamaniom do infrastruktury cyfrowej.

Po przeprowadzeniu wielu testów, agencja SySS GmbH potwierdziła, że cała seria kamer MOBOTIX IoT charakteryzuje się szczególnie wysokim poziomem bezpieczeństwa cybernetycznego. Oprócz kamery M73, M16 uzyskała również certyfikat SySS. Jest to kontynuacja koncepcji MOBOTIX Cactus Concept, która oznacza niezawodną, kompleksową ochronę systemu zabezpieczeń przed atakami hakerów.

Dzięki certyfikacji SySS naszego nowego systemu wideo M73, udowadniamy, że MOBOTIX stale dąży do jak najlepszego bezpieczeństwa cybernetycznego dla wszystkich naszych serii kamer. Certyfikat SySS dla nowej platformy MOBOTIX 7 i M73 jest dowodem na to, że osiągnęliśmy cel najwyższego bezpieczeństwa w sieci. Dotyczy to również certyfikowanych aplikacji dostępnych na platformie, które kompleksowo rozszerzają elastycznością naszych systemów.

Thomas Lausten

CEO MOBOTIX