+48 (61) 839 19 00 info@linc.pl

FLIR LS

 

Ręczna kamera termowizyjna o szerokim zakresie zastosowań w przystępnej cenie.

Nowe kamery LS-X i LS-XR z serii LS to kamery przenośne marki FLIR, umożliwiające każdemu wyraźną obserwację w zupełnej ciemności. Ich zastosowania są praktycznie nieograniczone. Przykładowo kamera FLIR LS64 generuje obraz termowizyjny w jakości 640 x 480 pikseli. Użytkownicy, którzy nie potrzebują tak wysokiej rozdzielczości mogą wybrać model LS32 o rozdzielczości 320 x 240 pikseli. Wszystkie kamery są wyposażone w zaawansowane, wewnętrzne oprogramowanie, oferujące wyraźny i ostry obraz bez potrzeby ręcznej regulacji.

Kamery LS-X i LS-XR są rozwiązaniami w wyjątkowo niskich cenach. Od teraz każdy np. oficer śledczy, może stać się posiadaczem własnej, przenośnej (ręcznej) kamery termowizyjnej. Cena nie jest już barierą, umożliwiając korzystanie wszystkim zainteresowanym z najbardziej skutecznych technologii widzenia nocnego.

320×240 kopie kamery z serii LS zostały wyposażone w niechłodzony, mikrobolometryczny przetwornik obrazu, który jest rozwiązaniem niewymagającym okresowego serwisowania. Technologia ta zapewnia bardzo wyraźny obraz zarówno w dzień jak i w nocy, w rozdzielczości 640×480 pikseli. Użytkownicy, którzy nie potrzebują obrazu o tak wysokiej jakości mogą skorzystać z kamery LS64 o rozdzielczości 320×240 pikseli. Kamery wyposażone są w zaawansowane oprogramowanie, które zapewnia przez cały czas ostry obraz bez konieczności ręcznej regulacji.

Kamera FLIR LS64 została wyposażona w obiektyw 35 mm. Pozwala on na wykrycie obecności człowieka z odległości około 1080 metrów. FLIR LS32 posiada obiektyw 19 mm, który umożliwia detekcję człowieka na dystansie 640 metrów.

Charakterystyka produktu FLIR LS

  • FLIR LS32 posiada 2x zoom cyfrowy. FLIR LS64 posiada 2x, 4x zoom cyfrowy i ciągły zoom elektroniczny.
  • Kamera waży jedynie 340 gramów wraz z bateriami. Kamery FLIR LS są niezwykle kompaktowe i bardzo lekkie. Zostały stworzone do pracy w każdych warunkach. Temperaturowy zakres pracy to od: -20°C do +50°C. Klasa szczelności IP 67.
  • Ergonomiczne i łatwe w użyciu kamery LS są w pełni kontrolowane za pomocą przycisków znajdujących się na górze urządzenia. Przyciski zostały umieszczone w taki sposób, że są zawsze dostępne pod ręką i przy tym wygodne.
  • Obie wersje kamery zostały wyposażone w zintegrowane światło laserowe. Pozwala ono na szybkie oznaczenie podejrzanego w totalnej ciemności.
  • Kamera FLIR-LS jest wyposażona w baterie litowo-jonowe o długiej żywotności. Czas pracy na jednym ładowaniu wynosi od około 5 do 7 godzin.
  • Wyjątkowa funkcja InstAlert oznacza czerwonym kolorem wyjątkowo ciepłe elementy obserwowanej sceny. Dzięki temu podejrzane obiekty są bardzo łatwe do wykrycia.

Powiązane produkty

FLIR Scion PTM