BEZPIECZEŃSTWO

BUDOWY
ZAKUP WIEŻYWYNAJEM WIEŻY
Zabezpieczenie placu budowy jest obecnie koniecznością. Kradzieże oraz akty wandalizmu to niestety zdarzenia powszechne, generujące każdego roku dodatkowe koszty.

Niestety, szkody spowodowane włamaniem, kradzieżą i aktami wandalizmu, to nie tylko bezpośrednie straty materialne, takie jak np. skradziona miedź, przewody elektryczne, sprzęt lub zniszczone ogrodzenia i zamki.  To także brak możliwości realizacji zadań, zarówno przez pracowników, jak i podwykonawców. Przestoje w pracy skutkują przekraczaniem ustalonych terminów realizacji określonych zleceń i w konsekwencji generują kolejne straty związane z koniecznością zapłaty np. kar umownych.

ZAKUP
WYNAJEM
Szybka dostawa i uruchomienie
Włamania i wandalizm stanowią dla Ciebie zagrożenie? Zadzwoń dzisiaj, a jutro będziesz już mógł czuć się bezpiecznie. iTower jest gotowy do pracy w ciągu 15 minut. Dzięki wygodnemu transportowi przy użyciu dedykowanego podwozia lub wózka widłowego, przestawienie wieży jest szybkie, łatwe i proste. Nie są potrzebne żadne dodatkowe przewody podłączające do zasilania lub Internetu.
Inteligentna analiza wideo do detekcji wtargnięć
Dzięki inteligentnemu oprogramowaniu, kamery na wieży iTower mogą wykrywać niechciane osoby lub pojazdy. Powiadomienia te mogą trafić bezpośrednio do właściciela nieruchomości i/lub Centrum Monitoringu wybranej firmy ochrony.  Wideoweryfikacja pozwala na szybką ocenę sytuacji i podjęcie stosownej decyzji. Wysyłanie grupy interwencyjnej jest realizowane tylko wtedy, kiedy takie działanie jest naprawdę potrzebne. Krótko mówiąc, nie tylko monitoring, ale także właściwa i szybka reakcja.
Zdajemy sobie sprawę z tego, że standardowe metody monitoringu mają swoje uzasadnienie. Często jednak ich wdrożenie może być nieopłacalne lub nawet niemożliwe, ze względu na zbyt wysokie koszty instalacji lub brak wymaganej infrastruktury.

W takich przypadkach MobiCam oferujący iTower, może być doskonałą alternatywą, dostarczając nową jakość zabezpieczeń. Wykrywanie w czasie rzeczywistym zmniejsza ryzyko powstania szkód. Dodatkowo można zapobiegać niechcianym zdarzeniom, poprzez użycie:

 • Specjalnych lamp
  Inteligentnego oprogramowania
  do analizy wideo
 • Systemu audio pozwalającego
  na natychmiastową reakcję
MobiCam jest wiodącym specjalistą i partnerem w zakresie wynajmu rozwiązań do nadzoru wizyjnego. Oferuje:

 • Specjalistyczną wiedzę, wsparcie oraz mobilne systemy zabezpieczenia technicznego
  do różnych zastosowań. Od zaawansowanych zestawów do monitoringu do prostszych
  systemów nadzoru
 • Kompleksowy pakiet usług, obejmujący doradztwo, wynajem iTower, jej montaż, uruchomienie oraz serwis
 • Dzięki kamerom i dodatkowemu wyposażeniu, cały plac budowy może zostać skutecznie zabezpieczony. Po dostarczeniu iTower, system monitoringu jest natychmiast gotowy do pracy.
 
Schwytaj złodzieja na gorącym uczynku
Powiadomienia o wykryciu intruza, mogą być natychmiast przekazywane do Centrum Monitoringu. Pozwala to na niezwłoczne sprawdzenie, co tak naprawdę się dzieje. Kiedy faktycznie dochodzi do włamania lub aktu wandalizmu, można podjąć decyzję o wysłaniu grupy interwencyjnej i wezwaniu policji. Cała procedura alarmowa jest uruchamiana w zaledwie kilka sekund od wykrycia zdarzenia.
Korzyści z zastosowania iTower na placu budowy:
 • Plug & Play – szybka dostawa i uruchomienie. Rozwiązanie solidne i mobilne
 • Inteligentne oprogramowanie ostrzegające o wtargnięciu osób i pojazdów
 • Optymalizacja – możliwość ograniczenia ochrony fizycznej i zmniejszenia liczby fałszywych alarmów
 • Skuteczność – zwiększenie szansy na złapanie złodzieja/przestępcy
 • Elastyczność – wyposażenie iTower może się zmieniać z czasem
 • Oszczędność kosztów

Linc Polska
ul. Hallera 6/8

60-104 Poznań

tel. +48 (61) 839 19 00

info@linc.pl