Targi Securex to największe i najbardziej prestiżowe targi branży zabezpieczeń w Polsce i w Europie Środkowej. Podczas targów prezentowana jest kompleksowa oferta czołowych dostawców produktów i usług z zakresu ochrony mienia, informacji, systemów alarmowych, monitoringu wizyjnego oraz zabezpieczeń. SECUREX jest również miejscem prezentacji innowacyjnych rozwiązań oraz nowości technologicznych. Oczywiście jak co roku na targach Securex swoje stoisko będzie miała nasza firma – LINC Polska.

W tym roku zaprezentujemy na naszym stoisku najnowsze rozwiązania z dziedziny wizyjnych systemów zabezpieczeń oraz rozwiązania wykorzystywane do ochrony perymetrycznej obiektów infrastruktury krytycznej oraz przemysłowej.
Oczywiście na naszym stoisku nie zabraknie wielu nowości m.in najnowsza linia kamer FLIR TCX, Radar Termowizyjny oraz wiele innych rozwiązań.

W tym roku rozwiązania marki MOBOTIX zostaną zaprentowane na odrębny stoisku, gdzie także możecie nas Państwo spotkać!

Linc Polska jest także, w trakcie Targów Securex, współorganizatorem Mistrzostw Polski Instalatorów Systemów Alarmowych 2016.
Więcej informacji na ten temat: tutaj

Zapraszamy również na naszą prezentację pt. „Kamery termowizyjne dla dronów” – Pawilon 7, sala 1F – 26 kwietnia 2016r., godzina 11:00 – 13:00.

Co zaprezentujemy?

Pobierz specjalne wydanie naszej gazety Wizja.Expert / Termowizja.Expert