MOBOTIX Innovation Roadshow 2017

Cel wydarzenia?

Celem MOBOTIX Innovation Roadshow 2017 jest prezentacja innowacyjnych rozwiązań i najnowszych osiągnięć w zakresie telewizji przemysłowej. Dołącz do nas i przekonaj się o przełomowym potencjale zastosowań kamer MOBOTIX, które zapewniają pełne bezpieczeństwo chronionych obiektów. W trakcie spotkania pokażemy możliwości integracji tych urządzeń z systemem zarządzania wideo Wavestore i serwerami NAS firmy QNAP, podkreślając ich zalety i przydatne funkcjonalności. Udział w Roadshow to także okazja do porozmawiania na temat zmian w branży ochrony i możliwości przygotowania się do nich.

 

Dla kogo?

Dla wszystkich entuzjastów i zainteresowanych tematyka CCTV. Dla osób, które nie spotkały się z rozwiązaniami prezentowanych firm, a także dla tych, którzy znają te marki. Wszyscy będą mogli dowiedzieć się o nowych rozwiązaniach lub ugruntować wiedzę na temat produktów i ich praktycznych zastosowań.

Tematyka

Podczas spotkania postaramy się przedstawić szeroki zakres zastosowań urządzeń MOBOTIX, Wavestore i QNAP. Na kolejnych prezentacjach pokażemy praktyczne możliwości produktów w obszarze zabezpieczania infrastruktury krytycznej, ochrony perymetrycznej, automatyki i inteligentnej analityki. Przedstawimy także najnowsze urządzenia producentów i możliwości ich integracji z innymi systemami. Spotkanie będzie tez dobra okazja do dyskusji na temat stosowania rozwiązań i ich specyfiki.

 

>  AGENDA 

9:00 – Rejestracja uczestników

9:15 – Odkryj nowe możliwości MOBOTIX w zastosowaniach przemysłowych i ochronie perymetrycznej

10:30 – Jak osiągnąć sukces z MOBOTIX?

10:45 – Przerwa kawowa

11:00 – Jak wykorzystać najnowsze możliwości kamer Mobotix: nowa platforma Mx6 z kodowaniem MxPEG oraz H.264

12:15  – Wavestore – czyli nowoczesna integracja systemów monitoringu

12:45 – Siła połączenia, czyli system monitoringu w oparciu o rozwiązania QNAP

13:15 – Zakończenie seminarium i lunch

Zaproszenie na MOBOTIX Innovation Roadshow 2017

 

Rejestracja

Wybierz jedno z interesujących Ciebie wydarzeń:

Warszawa - 12.04

Gdańsk - 13.04

Wrocław - 19.04

Katowice - 20.04