+48 (61) 839 19 00 info@linc.pl

Sensurity

Bariery Mikrofalowe

Sensurity to system ochrony perymetrycznej, który zapewnia najdokładniejsze i najbardziej niezawodne alarmy. Dzięki temu użytkownik oszczędza czas i pieniądze. Bariery mikrofalowe umożliwiają rozróżnienie między intruzem, a fałszywym alarmem.

Łatwa integracja

Mała powierzchnia montażowa

Małe wymagania konserwacyjne

Klasa szczelności (IP65)

HALO

HALO – Zewnętrzny system detekcji wtargnięć oparty na dwóch technologiach. Łączy w sobie technologię bistatycznego radaru mikrofalowego z aktywnymi czujnikami podczerwieni (IR) do pokrycia górnej i dolnej martwej strefy. Pole detekcji pokrywane jest przez sygnały radiowe (RF) w paśmie C-band pomiędzy nadajnikiem (Tx), a odbiornikiem (Rx). Sygnały RF tworzą niewidzialne pole elektromagnetyczne, w którym wykrywany jest ruch intruza.
Wszelkie wtargnięcie będzie rozpoznane w danej strefie, a cyfrowe przetwarzanie sygnałów zadecyduje o typie alarmu. System umożliwia wykrycie wtargnięć pomiędzy dwoma punktami oddalonymi o 200m z maksymalną wysokością do 10m.

 

System detekcji włamań Sensurity zawiera urządzenie Sensurity HALO z wyposażeniem pomocniczym, które pomaga w szybkiej i łatwej konfiguracji, demontażu, transporcie i ponownym uruchomieniu.

Ten bezprzewodowy, zasilany bateryjnie system zabezpieczeń jest zoptymalizowany do zastosowań tymczasowych.

 

VIGIL

VIGIL – Zewnętrzny lub perymetryczny system detekcji wtargnięć oparty na technologi bistatycznego radaru mikrofalowego. VIGIL posiada wszystkie zaawansowane funkcje analizy sygnału radarowego HALO dla tej samej imponująco niskiej częstotliwości fałszywych alarmów, ale bez pokrycia laserowego. Pole detekcji pokrywane jest przez sygnały radiowe (RF) w paśmie C-band pomiędzy nadajnikiem (Tx), a odbiornikiem (Rx). Sygnały RF tworzą niewidzialne pole elektromagnetyczne w którym wykrywany jest ruch intruza. To sprawia, że VIGIL jest bardzo ekonomiczną opcją dla zastosowań na otwartych terenach, które wymagają wysokiego prawdopodobieństwa detekcji i niskiego wskaźnika fałszywych alarmów.

 

UNIVERSE

Sensurity UNIVERSE jest platformą do zarządzania alarmami, która jest standardowo dołączana do wszystkich systemów radarowych Sensurity.

Platforma UNIVERSE pozwala na odbieranie alarmów o detekcji do urządzeń mobilnych, zarządzanie alarmami i przeglądanie lokalizacji zdarzeń.