+48 (61) 839 19 00 info@linc.pl

FLIR AX8

 

FLIR AX8 to detektor ciepła z możliwością zobrazowania. Oferuje obraz termowizyjny oraz fotograficzny w niezwykle małym i przystępnym cenowo rozwiązaniu. Pozwala na ciągły monitoring temperatury oraz alarmowanie o jej przekroczeniu w krytycznej elektrycznej czy mechanicznej instalacji.

Moduł FLIR AX8 pomaga w unikaniu nieplanowanych przestojów i/lub wykrywaniu miejsc potencjalnego zagrożenia. Pozwala na ciągły nadzór nad obiektem w odróżnieniu od ręcznych urządzeń .

Kompaktowa i łatwa w instalacji, AX8 pozwala na stały monitoring szaf elektrycznych, serwerowni, generatorów energii, magazynów, chłodni oraz systemów transportu.

Charakterystyka produktu FLIR AX8

AUTOMATYCZNA ANALIZA I ALARMOWANIE

Kamera AX8 poprzez wyjście wideo zapewnia nie tylko strumień obrazu na żywo, lecz także zautomatyzowany tryb alarmowania w momencie, gdy temperatura osiągnie zadany próg. Pozwala również na analizę trendu.

KOMPAKTOWA I ŁATWA W INSTALACJI

Kamera termowizyjna oraz światła dziennego w jednej małej obudowie czyni kamerę AX8 łatwą w instalacji na ograniczonej przestrzeni.

WIELE OPCJI WIDEO

AX8 pozwala na podgląd obrazu termowizyjnego, światła dziennego lub dwóch obrazów nałożonych na siebie – patentowego rozwiązania FLIR MSX®. MSX dostarcza szczegółów z kamery światła widzialnego nałożonych na obraz termowizyjny, dając obraz o ostrych krawędziach z możliwością odczytywania etykiet oraz z większą świadomością obserwacji.