+48 (61) 839 19 00 info@linc.pl

ELARA™ FC-Series R

Nowa kamera FLIR FC-R jest stało-pozycyjną, termowizyjną kamerą IP, która pozwala także na pomiar temperatury. Dzięki temu kamera ta jest nie tylko idealnym rozwiązaniem do monitoringu, ale także do wykrywania pożarów. Kamera posiada wbudowany algorytm inteligentnej detekcji, klasyfikujący wykryty obiekt – pojazd czy osoba. Informacja o zdarzeniu alarmowym może zostać wysłana przez e-mail, przekazana do oprogramowania VMS lub może zostać wygenerowany sygnał na wyjściu cyfrowym.

Firma FLIR rozumie, że kamery z tej serii będą pracować w trudnych przemysłowych warunkach, dlatego kamery serii FC-R cechują się wyjątkową odpornością i wspierane są 3 letnią gwarancją na system (po rejestracji) oraz 10 -cio letnią rękojmią na przetwornik obrazu.

Cechy:

  • Wbudowana inteligentna analiza obrazu ze zdolnością klasyfikowania – pojazd/osoba
  • Czujnik temperatury skalibrowany do wykrywania pożarów, monitorowania temperatury urządzeń oraz zapewnienia bezpieczeństwa p.poż.
  • Wiele opcji powiadamiania o zdarzeniach w tym e-mail, cyfrowe wyjścia i obsługa alarmów w VMS
  • Idealna do stosowania z oprogramowaniem analitycznym firm trzecich
  • Konfiguracja kamery poprzez interfejs web lub aplikacje
  • Kamera z technologią WDR

Wykrywaj temperaturę, wykrywaj intruzów i chroń całą infrastrukturę

FUNKCJA POMIARU TEMPERATURY

Kamera Elara FC-Series R oferuje analizę radiometryczną, które pozwala wykryć nagłe zmiany temperatury w obiektach, uruchamiając alarmy, gdy temperatury przekroczą ustawione progi.

WYSOKA JAKOŚĆ OBRAZU

Elara FC-Series R zapewnia wysoką jakość obrazu termowizyjnego w warunkach niskiego kontrastu przy użyciu wbudowanych funkcji AGC i Dynamic Detail Enhancement (DDE).

WYTRZYMAŁA OBUDOWA

Trwała obudowa chroni kamerę Elara FC-Series R przed kurzem i wodą oraz jest odporna na wstrząsy, wibracje i korozję.


Dlaczego kamera termowizyjna to dobry wybór?

Zaawansowane kamery termowizyjne FLIR zapewniają najbardziej kompletną ochronę obwodową w zarówno w dużych jak i małych obiektach. Ponieważ kamery termowizyjne wykrywają ciepło, mogą ujawniać intruzów we wszystkich warunkach oświetleniowych, w tym w całkowitej ciemności, deszczu, lekkiej mgle i dymie. W rezultacie kamery termowizyjne FLIR oferują niedrogie, wydajne wykrywanie włamań 24/7 dla zastosowań korporacyjnych, komercyjnych i mieszkalnych. Kamery FLIR są również certyfikowane przez głównych integratorów zewnętrznych.

Powiązane produkty