FLIR Breach® PTQ136

 

FLIR Breach PTQ136, zbudowany z myślą o rygorystycznych przepisach organów ścigania, wykrywa ciepło podejrzanych i przedmiotów w całkowitej ciemności. Wyposażony w nowy rdzeń FLIR Boson i kompaktową konstrukcję, FLIR Breach oferuje niezrównaną świadomość taktyczną. Ważący tylko 210 gramów, dlatego FLIR Breach może być ukryty w kieszeni lub zamontowany w kasku z funkcją mini-rail, dodając jednocześnie minimalną wagę do ciężkiego sprzętu oficerskiego. Dodatkowe funkcje obejmują m.in. rejestrację pokładową.

Charakterystyka produktu Breach PTQ136

WYJĄTKOWA WIZJA

Zaawansowane przetwarzanie obrazu w wewnętrznym rdzeniu termowizyjnym FLIR Boson i wyświetlacz o wysokiej rozdzielczości zapewniają doskonałą przejrzystość obrazu, lepszą wykrywalność i klasyfikację w dzień i w nocy.

WYGODNA OBSŁUGA BEZ UŻYCIA RĄK

Do obsługi bez użycia rąk, Breach PTQ136 posiada wiele mini-szynowych punktów montażowych zaprojektowanych w celu umożliwienia szerokiej gamy mocowań przy kasku oraz instalacji dodatkowego wyposażenia.

DODATKOWA WARTOŚĆ

Operacje związane z dokumentami z nagrywaniem wideo i przechwytywaniem obrazów na pokładzie. Wybierz jedną z wielu opcji, aby uzyskać perfekcyjny obraz w różnych sytuacjach. Zwiększ swoją świadomości sytuacyjną przy każdej pogodzie, w dzień i w nocy.

Powiązane produkty