+48 (61) 839 19 00 info@linc.pl

FLIR Scion PTM

 

FLIR Scion™ PTM został zaprojektowany, aby wyposażyć pracowników organów ścigania w doskonały system nadzoru termowizyjnego. FLIR Scion™ PTM łączy wysoką wydajność obrazowania termowizyjnego i kompatybilność FLIR TruWITNESS® w wytrzymałą, ręczną lunetę o stopniu ochrony IP67. Scion PTM jest zdolny do nagrywania wideo z geotagowaniem i transmisji wideo na żywo. Może natychmiast przesłać zaszyfrowany materiał filmowy z dowolnego pościgu, odzyskiwania dowodów lub akcji poszukiwawczo-ratowniczych do centrum dowodzenia za pośrednictwem sieci bezprzewodowej. Płynne odświeżanie z częstotliwością 60 Hz i zoom obrazu rejestruje najdrobniejsze szczegóły z pewnej odległości i utrzymuje obwodową świadomość w celu zapewnienia stałego nadzoru termowizyjnego nad podejrzanymi i członkami zespołu.

Charakterystyka produktu Scion PTM

ZASZYFROWANE PRZESYŁANIE WIDEO NA ŻYWO

Połączenie Scion PTM z innowacyjną platformą TruWITNESS firmy FLIR zapewnia agencjom bezpieczeństwa publicznego zwiększoną świadomość sytuacyjną i scentralizowane informacje w czasie rzeczywistym.

BOGATY INTERFEJS UŻYTKOWNIKA

W pełni funkcjonalne urządzenie Scion PTM zawiera wbudowane funkcje nagrywania, powiększania obrazu w obrazie i intuicyjne sterowanie w wytrzymałej optyce termowizyjnej.

DOSKONAŁA DETEKCJA TERMICZNA

Zaawansowane przetwarzanie obrazu z rdzenia termowizyjnego Boson® firmy FLIR w połączeniu z częstotliwością odświeżania obrazu 60 Hz zapewnia płynne, niezachwiane widzenie w trudnych warunkach.

Powiązane produkty