+48 (61) 839 19 00 info@linc.pl

ELARA™ FC-Series ID

Nowa seria kamer FC-ID łączy najlepsze w swojej klasie obrazowanie termograficzne oraz wysoce wydajną analitykę. Połączenie tych cech w jednym urządzeniu daje optymalny system wykrywania wtargnięć w wymagającym środowisku.
Kamery FC-ID mają wbudowaną analitykę wideo, która jest zoptymalizowana do urządzeń termicznych firmy FLIR. Łatwa konfiguracja i możliwość klasyfikacji zarówno człowieka jak i pojazdu czynią kamery FC-ID niezawodnymi. Co więcej, charakteryzują się bardzo niskim współczynnikiem fałszywych alarmów – wszystko to bez interwencji człowieka.
Wysoka wydajność wykrywania wtargnięć

  • Inteligentna analityka potrafi odróżnić wtargnięcie człowieka lub pojazdu od nieznaczących zdarzeń jak ruch zwierząt czy roślin
  • Alarm wyzwalany tylko w przypadku wykrycia człowieka lub pojazdu
  • Łatwe w konfiguracji zaznaczanie regionów i obszarów zainteresowania

Wiodąca w branży jakość obrazu

  • Doskonała jakość obrazu w warunkach o słabym kontraście
  • Wersja algorytmu AGC firmy FLIR zapewnia niespotykaną do tej pory ostrość obrazu
  • Ostre krawędzie i wysoki kontrast znacznie poprawiają wydajność analityki

Rozwiązanie do ochrony perymetrycznej na którym możesz polegać

WBUDOWANA ANALIZA OBRAZU

Wiele sensorów w jednym urządzeniu, pozwala na redukcję całkowitej ceny takiego rozwiązania.

WYSOKA JAKOŚĆ OBRAZU

Elara FC-Series ID zapewnia wysoką jakość obrazu termowizyjnego w warunkach niskiego kontrastu przy użyciu wbudowanych funkcji AGC i Dynamic Detail Enhancement (DDE).

WYSOKIEJ JAKOŚCI OPTYKA

 

Szeroki wybór obiektywów pozwala na wybranie właściwej kamery w zależności od aplikacji i miejsca instalacji danej kamery.


Skuteczna analiza wideo z klasyfikacją obiektów

Połączenie kamer termowizyjnych i analiz wideo to niezawodny
i opłacalnym sposób ochrony obwodowej przed włamaniami. Wbudowana analiza wideo firmy FLIR potrafi dokonywać klasyfikacji intruzów: osoba lub samochód ignorując przy tym ruch np. zwierząt, poruszającej się trawy lub liści. Rezultatem takiego działania jest niezawodna detekcja zagrożeń z mniejszą liczbą fałszywych alarmów w każdych warunkach pogodowych.