NOWOCZESNOŚĆ i INNOWACYJNOŚĆ

„My nie idziemy drogą, my ją wytyczamy”

Linc Polska kierując się zasadą poszukiwania nowoczesnych i funkcjonalnych rozwiązań, wprowadziła na rynek wiele innowacyjnych produktów. Reprezentujemy światowych liderów branży zabezpieczeń technicznych. Obok dostarczania wysokiej klasy urządzeń zapewniamy pomoc w skonfigurowaniu funkcjonalnego systemu oraz jego serwisowaniu- świadcząc serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Poprzez szkolenia i ciągłe uaktualnianie oferty gwarantujemy dostęp do najnowocześniejszych technologii. Jesteśmy doradcą w szeroko rozumianej dziedzinie bezpieczeństwa. Wszystkie oferowane przez nas rozwiązania łączy jakość i funkcjonalność. Konsekwencja oraz otwartość na oczekiwania i potrzeby klientów, to priorytet działania firmy. Wiemy, że nie ma jednego lekarstwa na wszystkie choroby i dlatego pierwszy krok to postawienie prawidłowej diagnozy sytuacji. Tylko znając potrzeby klienta można zaoferować mu optymalne rozwiązanie. Myślimy i działamy długofalowo uwzględniając specyfikę danego użytkownika.

CERTYFIKATY I SZKOLENIA

Jako wiarygodny dostawca zabezpieczeń technicznych jesteśmy zobowiązani do ciągłego doskonalenia się i zdobywania wiedzy dostosowanej do dynamicznie zmieniającego się rynku ochrony. Przez lata działalności udało nam się uzyskać wiele certyfikatów, poświadczających wysoki poziom profesjonalizmu i kwalifikacji zawodowych naszego zespołu. Dzięki temu, że jesteśmy regularnie szkoleni przez naszych dostawców sprzętu, czujemy się zobowiązani do przekazywania wiedzy dalej, dlatego regularnie organizujemy szkolenia, seminaria i konferencje. Odwiedź stronę linc.pl/szkolenia i zapisz się na najbliższe z nich!

CZŁONKOSTWO/ STOWARZYSZENIA

Chcąc być w centrum środowiska ochrony, jesteśmy członkiem stowarzyszeń zrzeszających firmy branży zabezpieczeń. Dzięki uczestnictwu w licznie organizowanych szkoleniach, konferencjach  i seminariach możemy być na bieżąco z potrzebami rynku ochrony oraz zmieniającymi się ustawami prawnymi i aktualnymi przepisami technicznymi.

NAGRODY

W związku z tym, że przykładamy bardzo dużą wagę do selekcji produktów, które oferujemy naszym Klientom, udało nam się otrzymać szereg nagród poświadczających wysoką jakość i innowacyjność prezentowanych przez nas rozwiązań. Jako, że nasz zapał do wyszukiwania najświeższych nowinek technicznych nie słabnie, jesteśmy przekonani, że pula przyznawanych nam nagród z każdym rokiem będzie się powiększać.

UPRAWNIENIA

Staramy się uzyskiwać wszelkie możliwe uprawnienia pozwalające wprowadzać do naszej oferty najnowocześniejsze i najbardziej zaawansowane rozwiązania techniczne. Dzięki temu, jesteśmy przygotowani do sprawnego reagowania na potrzeby Klientów segmentu wojskowego, a co za tym idzie, proponowania specjalistycznych urządzeń służbom mundurowym: Policji, Żandarmerii Wojskowej, Służbom Celnym i Więziennym,  Służbom Specjalnym itp.

MEDIA

Chcąc dzielić się naszą wiedzą z innymi, uznajemy za nasz obowiązek udostępniać nasze artykuły poświęcone nowościom technicznym szerszej grupie odbiorców. Nasze teksty można czytać w najważniejszych magazynach i portalach internetowych branży ochrony. Poza obecnością w ogólnopolskich magazynach, zajmujemy się wydawaniem własnego magazynu pt. „WIZJA EXPERT”, w którym prezentujemy wszystkie wprowadzane do naszej oferty nowości.

Linc Polska
ul. Hallera 6/8

60-104 Poznań

tel. +48 (61) 839 19 00

fax. +48 (61) 839 22 78

info@linc.pl