O nas

 

NOWOCZESNOŚĆ I INNOWACYJNOŚĆ

„My nie idziemy drogą, my ją wytyczamy”

Linc Polska kierując się zasadą poszukiwania nowoczesnych i funkcjonalnych rozwiązań, wprowadziła na rynek wiele innowacyjnych produktów. Reprezentujemy światowych liderów branży zabezpieczeń technicznych. Poprzez szkolenia i ciągłe uaktualnianie oferty gwarantujemy dostęp do najnowocześniejszych technologii. Jesteśmy doradcą w szeroko rozumianej dziedzinie bezpieczeństwa.

Harald Dingemans

CEO

Nasza historia

2011

START

LINC Polska Sp. z o.o. rozpoczęcie działalności, jako dystrybutor rozwiązań do ochrony wizyjnej.

2015

Perymetria

Rozpoczęcie oferowania profesjonalnych rozwiązań do ochrony perymetrycznej m.in. radary marki Blighter oraz system światłowodowy FFT.

2016

Wideo w chmurze

Wprowadzenie do oferty pierwszego rozwiązania typu VSaaS CameraManager. Rozwiązanie pozwalające na rejestrację obrazu w chmurze i zarządzenie nim.

2017

iTower

Rozpoczęcie produkcji wież do monitoringu mobilnego iTower. W pełni autorskie rozwiązanie oparte na własnych projektach i rozwiązaniach.

2019

Eagle Eye

Rozpoczęcie oferowania systemu EagleEye czyli w pełni chmurowego systemu VMS. Rozwiązanie przeznaczone do obsługi dużych, rozproszonych systemów.

2020

Cloud

Dalsze rozszerzanie oferty o rozwiązania oparte na technologii chmury. Nowe rozwiązania analizy wideo w oparciu o technologie AI.

Nasi partnerzy

Co nas wyróżnia

Certyfikaty i szkolenia

Jako wiarygodny dostawca zabezpieczeń technicznych jesteśmy zobowiązani do ciągłego doskonalenia się i zdobywania wiedzy dostosowanej do dynamicznie zmieniającego się rynku ochrony. Przez lata działalności udało nam się uzyskać wiele certyfikatów, poświadczających wysoki poziom profesjonalizmu i kwalifikacji zawodowych naszego zespołu. Dzięki temu, że jesteśmy regularnie szkoleni przez naszych dostawców sprzętu, czujemy się zobowiązani do przekazywania wiedzy dalej, dlatego regularnie organizujemy szkolenia, seminaria i konferencje.

Nagrody

W związku z tym, że przykładamy bardzo dużą wagę do selekcji produktów, które oferujemy naszym Klientom, udało nam się otrzymać szereg nagród poświadczających wysoką jakość i innowacyjność prezentowanych przez nas rozwiązań. Jako, że nasz zapał do wyszukiwania najświeższych nowinek technicznych nie słabnie, jesteśmy przekonani, że pula przyznawanych nam nagród z każdym rokiem będzie się powiększać.

UPRAWNIENIA

Staramy się uzyskiwać wszelkie możliwe uprawnienia pozwalające wprowadzać do naszej oferty najnowocześniejsze i najbardziej zaawansowane rozwiązania techniczne. Dzięki temu, jesteśmy przygotowani do sprawnego reagowania na potrzeby Klientów segmentu wojskowego, a co za tym idzie, proponowania specjalistycznych urządzeń służbom mundurowym: Policji, Żandarmerii Wojskowej, Służbom Celnym i Więziennym, Służbom Specjalnym itp.

MEDIA

Chcąc dzielić się naszą wiedzą z innymi, uznajemy za nasz obowiązek udostępniać nasze artykuły poświęcone nowościom technicznym szerszej grupie odbiorców. Nasze teksty można czytać w najważniejszych magazynach i portalach internetowych branży ochrony. Poza obecnością w ogólnopolskich magazynach, zajmujemy się wydawaniem własnego magazynu pt. „WIZJA EXPERT”, w którym prezentujemy wszystkie wprowadzane do naszej oferty nowości.

Linc Polska
ul. Czarnkowska 22
60-415 Poznań

tel. +48 (61) 839 19 00

info@linc.pl