Nowa linia kamer MOBOTIX Mx6 to więcej możliwości.

Więcej zdjęć, przy każdym świetle, w każdym standardzie.

Znakomity obraz

Kamery MOBOTIX wyposażone w najnowocześniejszą technologię przetworników 6MP generują świetny obraz nawet przy słabym oświetleniu. Specjalnie z myślą o zastosowaniach związanych z bezpieczeństwem firma MOBOTIX opracowała kodek wideo MxPEG, udostępniany bez dodatkowych kosztów licencji. Dzięki niemu nagrania wideo są przesyłane w formie skompresowanej bez utraty ostrości i szczegółów na jakiejkolwiek klatce.

Maksymalna elastyczność

Z uwagi na zdecentralizowaną architekturę rozwiązania wideo MOBOTIX można bez trudu zintegrować z istniejącą infrastrukturą i rozbudowywać niemal bez ograniczeń. Pozwala to zadbać o skuteczną ochronę nawet przy niewielkim budżecie i krok po kroku rozszerzać system zgodnie z potrzebami. Modułowa konstrukcja kamer umożliwia wymianę obiektywów i przetworników, a w przypadku kamer dwuobiektywowych pozwala łączyć przetworniki optyczne i termowizyjne. Aktualizacje oprogramowania są dostępne bezpłatne. Gwarantuje to maksymalną elastyczność i długoterminową ochronę inwestycji.

Zintegrowane funkcje inteligentne

Firma MOBOTIX już od roku 2000 projektuje i produkuje inteligentne systemy wideo IP. Są one wyposażone w autonomiczne narzędzia do zarządzania pamięcią, różnorodne rozwiązania komunikacyjne (w tym technologię SIP), innowacyjne funkcje do analizy obrazu wideo i logikę zdarzeń. Kamery MOBOTIX zapewniają więc coś więcej niż tylko wyraźny obraz, ponieważ wykrywają
również zagrożenia i aktywują działania ochronne. Otwiera to przed użytkownikami całkiem nowe możliwości prewencji, które
są po prostu opłacalne. Z pasją pracujemy nad zwiększaniem możliwości naszych rozwiązań za pomocą jeszcze bardziej inteligentnych funkcji. Rezultatem tych starań jest właśnie nowa linia Mx6.

Większa wydajność. 

Łatwa integracja.

System Mx6 wykorzystuje wydajne procesory dwurdzeniowe ze zintegrowanym enkoderem  H.264. System kamer kompatybilny ze standardem ONVIF* zapewnia też nowe zastosowania i  możliwości integracji.
Kamery Mx6 dostarczają dane wideo równocześnie w trzech formatach: MxPEG, MJPEG i H.264 oraz w różnych rozdzielczościach.