Złote Medale Securex 2020 

Chociaż laureaci konkursu Złoty Medal MTP zostali wybrani już rok temu, to teraz dotarły do nas statuetki oraz certyfikaty. O Złoty Medal mogą ubiegać się tylko te produkty i usługi, które wyróżniają się na rynku dzięki swoim walorom jakościowym, technologicznym i użytkowym. Dlatego jest nam niezmiernie miło, że doceniono i wyróżniono nasze innowacyjne rozwiązania.

Produkty, które zostały nagrodzone to:

Nie możemy się doczekać spotkania z Wami i zaprezentowania naszych rozwiązań we wrześniu na targach Securex 2021.

 

Multispektralna kamera IP MOBOTIX M73 to innowacyjne i bardzo elastyczne rozwiązanie, którego funkcjonalność można dostosować do potrzeb użytkownika. To kompaktowy model, wyróżniający się silnym procesorem Quad-Core-ARM Cortex-A53 oraz miejscem aż dla 3 sensorów lub modułów. Ponadto możliwość tworzenia indywidualnych aplikacji, sprawia, że jest to bardzo wszechstronne i elastyczne rozwiązanie, posiadające ogromny potencjał rynkowy z możliwością reagowania na aktualne potrzeby.

FLIR SAROS TM to zaawansowane i kompaktowe rozwiązanie zaprojektowane do wzmacniania ochrony perymetrycznej na dużym obszarze. Dzięki kompaktowej budowie i połączeniu wielu technologii w jednym urządzeniu, FLIR SAROS jest atrakcyjnym technologicznie i cenowo rozwiązaniem. To produkt łatwy i szybki w montażu. Jego zastosowanie może przyczynić się do wygenerowania oszczędności już na poziomie instalacji i wdrożenia. Możliwości jego zastosowania są praktycznie nieograniczone.

Radar MagosScepter-C to wysoka wydajność w atrakcyjnej cenie. Rozległy obszar jego nadzoru znacznie zmniejsza liczbę wymaganych czujników, jednocześnie poprawiając zasięg detekcji. Zastosowanie radaru Magos to doskonała ochrona obwodowa w każdych warunkach pogodowych i oświetleniowych przy minimalnym poziomie fałszywych alarmów dzięki wysokiej rozdzielczości i dogłębnej analizie radarowej. Technologia ta może natychmiast i niezawodnie reagować na zagrożenia.