+48 (61) 839 19 00 info@linc.pl

Kamery wewnętrzne

Dyskretne i wielofunkcyjne systemy monitoringu IP

 

 

TECHNOLOGIA HEMISFERYCZNA

Pomimo bardzo niskich kosztów urządzeń z tej serii, kamery wewnętrzne posiadają wszystkie funkcje MOBOTIX, nawet takie jak technologia hemisferyczna. Odległość obserwacji w pomieszczeniu jest zazwyczaj mniejsza, dlatego hemisferyczny obraz wideo z obiektywem typu rybie oko i widokiem 360° dookoła (instalacja sufitowa) lub widokiem panoramicznym 180° (instalacja ścienna) jest często najbardziej efektywnym rozwiązaniem w monitoringu wewnętrznym. Pojedyncza kamera potrafi monitorować całe pomieszczenie beż martwych stref.

 

 

WYSOKA FUNKCJONALNOŚĆ

Kamery MOBOTIX mogą być konfigurowane i obsługiwane przez komputer, tablet lub telefon komórkowy bez konieczności stosowania dodatkowego oprogramowania. Dzięki opcjonalnemu wyposażeniu audio HD, wszystkie cztery modele kamer wewnętrznych obsługują dwukierunkową łączność. Obraz z kamer może być nagrywane w sposób bezpiecznie i zaszyfrowany na wewnętrznej karcie SD. Kamery wyposażone są również w inteligentne narzędzia do analizy wideo dotyczących ruchu osób, tworzenia map cieplnych i wykrywania nietypowych zachowań. MOBOTIX dostarcza nowatorskie i niestandardowe rozwiązania dla prawie wszystkich zastosowań wideo wewnątrz budynków, od prewencji przed kradzieżą do analizy przepływu klientów.

c26 Indoor 360°
Do szybkiego montażu w sufitach podwieszanych. Przy średnicy 12 cm i wadze około 200 g, c26 jest najmniejszym i najlżejszym hemisferycznym systemem wizyjnym. Szczególnie nadaje się do zastosowania w handlu detalicznym: kamera może zapisywać ruch klientów i tworzyć mapy cieplne.
i26 Indoor 180°
Model i26 jest dyskretnym wariantem kamery hemisferycznej do montażu na ścianie. Dzięki poziomemu kątowi widzenia wynoszącemu 180° i lekko ustawionej w dół obudowie, system dostarcza wysokiej rozdzielczości obraz przy zachowaniu małej martwej strefy. 
v26 Indoor Dome
Kamera kopułkowa, dostępna w kolorze czarnym lub białym, może być wyposażona w sześć różnych obiektywów MOBOTIX HD Premium z polem widzenia od 103° do 15°. Opcjonalnie dostępny jest zestaw naścienny ze zintegrowanym mikrofonem i głośnikiem oraz zestaw wandaloodporny z pierścieniem ze stali nierdzewnej i wzmocnioną kopułą.
p26 Indoor PT
Dzięki możliwości ręcznego przechylania i obracania, obiektyw można bardzo łatwo i precyzyjnie ustawić na monitorowanym obszarze. Model p26 wyposażony jest w szerokokątny obiektyw, który po zamontowaniu w narożniku sufitu może monitorować całe pomieszczenie w wysokiej rozdzielczości.
MOBOTIX 7
Kamery zewnętrzne
Kamery termowizyjne

MOBOTIX 7

Kamery zewnętrzne

Kamery termowizyjne