+48 (61) 839 19 00 info@linc.pl

Kamery zewnętrzne

Solidne, trwałe i wielofunkcyjne.

 

 

GOTOWE DO PRACY W KAŻDYCH WARUNKACH

Od Antarktydy po tropikalne bagna Florydy, kamery MOBOTIX są znane na całym świecie ze swojej niezawodności, nawet w najtrudniejszych warunkach środowiskowych i pogodowych. Ze względu na brak ruchomych części mechanicznych oraz unikalną, wielofunkcyjną konstrukcję kamery zewnętrzne MOBOTIX nie wymagają dodatkowego ogrzewania lub chłodzenia w temperaturach od -30 °C do +60°C. Ich bezobsługowa, wzmocniona szklanym włóknem obudowa chroni również przed bardzo wysoką wilgotnością, korozją, zanieczyszczeniami i bezpośrednim działaniem promieni słonecznych.

 

 

MODUŁOWE ROZWIĄZANIE

Systemy wideo MOBOTIX, zasilane standardowym PoE, zapewniają najwyższą efektywność energetyczną. Specjalnie przetworniki obrazu w technologii Moonlight, modułowa technologia dualnej kamery dzień i noc oraz inteligentne sterowanie ekspozycją, umożliwiają nagrywanie wysokiej jakości wideo nawet w bardzo złych warunkach oświetleniowych (bez dodatkowego oświetlenia).

M73 High Performance lot Camera

Wysokiej klasy kamera M73 jest pierwszą kamerą MOBOTIX z miejscem na 3 moduły. Wyposażona w najnowsze, wysokowydajne technologicznie procesory. Dzięki obsłudze nowych aplikacji MOBOTIX nadaje się do prawie każdego możliwego zastosowania.

M16 AllroundDual

Dzięki doskonałym funkcjom, produkt dostarcza wideo w bardzo wyrazistych kolorach w ciągu dnia oraz czarno-białe wideo o wysokim kontraście przy słabym oświetleniu. Przełączenie między czujnikiem dziennym i nocnym odbywa się w sposób całkowicie automatyczny. Mechanizm ten jest niezwykle niezawodny nawet w trudnych warunkach pogodowych.

D16 DualDome

Kamera D16 przypomina klasyczną kamerę kopułkową jednak posiada technologie MOBOTIX. Obydwa obiektywy mogą być ustawiane niezależnie od siebie co umożliwia zupełnie nowe perspektywy obrazu i zastosowania.

S16 DualFlex

Dzięki bardzo elastycznej konstrukcji z wyjątkowo kompaktową obudową kamery i modułami czujników, z których każdy może być umieszczony w odległości do 3m od kamery, S16 obejmuje dwa obszary jednocześnie – pozostając bardzo dyskretnym rozwiązaniem.

V16 Vandalism

Kuloodporny i bezpieczny system kamer przeznaczony jest do obszarów wysokiego ryzyka. Dzięki pancerzowi ze stali nierdzewnej i wrażliwej na światło technologii wideo MOBOTIX, V16 zapewnia stały podgląd wewnątrz i na zewnątrz budynków, które są narażone na akty wandalizmu.

M16 Allround

Pełna gama obiektywów MOBOTIX HD Premium jest dostępna dla modelu M26: Od obiektywów typu rybie oko z polem widzenia 180° do obiektywu 7° teleobiektywu, który może być używany do identyfikacji numeru rejestracyjnego samochodu nawet z odległości 70 m.

D26 Dome

Model D26 doskonale sprawdza się w zastosowaniach, w których wymagana jest klasyczna konstrukcja kamery z odporną na wstrząsy kopułką. Wewnętrzne elementy kamery nie są niczym innym niż tradycyjne, wyposażone w pionierską technologię systemy bezpieczeństwa wideo.

Q26 Hemispheric

Kamera hemisferycznya Q26 wyróżnia się eleganckim designem i widokiem 360° w wysokiej rozdzielczości. Kamera może zarejestrować każdy obszar całego pomieszczenia – zastępując do czterech konwencjonalnych kamer.  

S26 Flex

Ciężko ją dostrzec, ale widzi wszystko. Kamera S26 z technologią hemisferyczną jest niezwykle funkcjonalną kamerą specjalistyczną. Ten kompaktowy system można zintegrować tak dyskretnie, że po zakończeniu instalacji widoczny jest tylko obiektyw.

MOBOTIX 7
Kamery wewnętrzne
Kamery termowizyjne

MOBOTIX 7

 

 

 

 

Kamery wewnętrzne

 

 

 

 

Kamery termowizyjne