RoadShow 2016

Z ogromną przyjemnością zapraszamy do wzięcia udziału w RoadShow 2016. Odbędzie się ono na początku kwietnia br. w różnych częściach Polski. Wydarzenie o którym mowa to odpowiedź na zmieniające się trendy w dziedzinie bezpieczeństwa.

Czas i miejsce:

  • 5 kwietnia Gdańsk
  • 6 kwietnia Warszawa
  • 7 kwietnia Katowice
  • 8 kwietnia Wrocław

Cel

Cykl naszych seminariów ma na celu uporządkowanie i przybliżenie informacji na temat systemów ochrony obwodowej. Wyjaśnimy w jaki sposób praktycznie podejść do wyboru konkretnego rozwiązania. Podpowiemy jak wyeliminować najczęściej pojawiające się błędy oraz wskażemy dobre praktyki w projektowaniu systemów ochrony perymetrycznej. To także okazja do zobaczenia na żywo wielu rozwiązań. Zaprezentujemy m.in. szeroki asortyment kamer termowizyjnych, zewnętrzne czujki PIR dalekiego zasięgu, innowacyjny radar termowizyjny, rozwiązania umożliwiające zaawansowaną analizę wideo. Rozpatrzymy także dość nowe zagrożenie pojawiające się z powietrza, czyli drony. Z drugiej strony pokażemy jak bezzałogowe statki powietrzne można wykorzystać do ochrony dużych obiektów.

Grupa docelowa

RoadShow 2016 jest skierowany do użytkowników obiektów infrastruktury krytycznej, w których temat ochrony obwodowej jest istotny, a także do projektantów, integratorów systemów bezpieczeństwa, konsultantów, oraz osób odpowiedzialnych za ochronę obszarów strategicznych i obiektów wojskowych.
Adresatami RoadShow 2016 są wszyscy, którzy chcą naocznie zapoznać się z nowościami w dziedzinie ochrony. Współczesne zagrożenia wymagają bowiem nowego, całościowego spojrzenia na ochronę. Mnogość produktów dostępnych na rynku sprawia, że coraz trudniej wybrać właściwe rozwiązanie. Przeważnie nie jest możliwe wybranie tylko jednego systemu, co w efekcie wymusza integrację wielu rozwiązań. To duże wyzwanie zarówno dla integratorów systemów, jak i dla osób decydujących o wyborze danego produktu.

 

Co zaprezentujemy?

Radar Termowizyjny 

Kamera termowizyjna o pokryciu 360°. Doskonała do ochrony obiektów infrastruktury krytycznej.

Analityka

Tylko zaawansowane algorytmy analityczne, pozwalają stworzyć skuteczny system detekcji intruza na chronionym obiekcie.

Nadajniki wideo

Xtralis oferuje szeroką gamę zarówno stacjonarnych jak i mobilnych urządzeń do transmisji wideo.

Kamery termowizyjne

Kamery termowizyjne coraz częściej są niezastąpione w profesjonalnych systemach telewizji przemysłowej.

Jak się zgłosić?

Organizatorem RoadShow 2016 jest firma Linc Polska Sp. z o.o. Uczestnictwo w tym wydarzeniu jest bezpłatne. Aby zgłosić swój udział wystarczy wypełnić formularz on-line, wskazując odpowiednią lokalizację

Pobierz zaproszenie:

Rejestracja on-line:

Papierowe formularze zgłoszeniowe

Linc Polska

ul. Hallera 6/8

60-104 Poznań

tel. +48 (61) 839 19 00

fax. +48 (61) 839 22 78

info@www.linc.pl