Cel i tematyka szkolenia

Celem szkolenia jest przybliżenie oprogramowania marki Wavestore, przeznaczonego do szybkiego integrowania kamer IP oraz analogowych różnych producentów w jeden spójny i funkcjonalny system. W trakcie szkolenia omówimy najwazniejsze cechy platformy Wavestore, które są niezbędne do zrozumienia istoty jej działania, wskażemy także atuty świadczące o przewadze rynkowej tego rozwiązania. Wiedza na ten temat jest bardzo pomocna podczas projektowania systemów zabezpieczeń, przydaje się również w trakcie rozmów z potencjalnymi klientami. Ponadto na szkoleniu zaprezentujemy nową linię serwerów marki Wavestore. Pokażemy jakie możliwosci oferują poszczególne produkty oraz podpowiemy jak dobrać właściwy serwer w zależności od wielkości i wymagań projektu. Przybliżymy także politykę licencjonowania oprogramowania Wavestore oraz najważniejsze założenia i korzyści płynące z Programu Partnerskiego tego producenta. Po pierwszym bloku prezentacji przyjdzie także czas na ćwiczenia praktyczne, ktróym bedzie poświęcona druga część szkolenia. Każdy z uczestników dowie się jak zainstalować i skonfigurować serwer Wavestore. Wykorzystując oprogramowanie Wavestore pokażemy również kilka metod integracji kamer różnych producentów, w tym MOBOTIX, w jeden funkcjonalny system zabezpieczeń. Dużą zaletą oprogramowania Wavestore jest szybkie i łatwe przeglądanie zdarzeń, dlatego podpowiemy jak korzystać z tych funkcji w najbardziej optymalny sposób. Na koniec omówimy najbardziej zaawansowane ustawienia konguracyjne oraz administracyjne serwera Wavestore.

Program Partnerski Wavestore

Program Partnerski Wavestore został stworzony, aby zapewnic realne korzysci partnerom zajmujących sie projektowaniem, instalacją oraz uruchamianiem systemów w oparciu o rozwiązania tej marki. Wierzymy, że Program Partnerski jest bardzo dobrym fundamentem prowadzącym do bliższej i trwalszej współpracy.
Chcemy, aby partnerzy programu na każdym kroku czuli duże zaangażowanie oraz wsparcie z naszej strony. Tylko taka współpraca pozwala na osiąganie wyznaczonych celów.
Szkolenie techniczne Wavestore oraz jego ukończenie jest niezbędnym elementem udziału w Programie Partnerskim Wavestore.

Dla kogo jest to szkolenie?

Szkolenie przeznaczone jest dla osób, które są zainteresowane stworzeniem funkcjonalnego systemu monitoringu i poszukują stabilnego oraz intuicyjnego w obsłudze oprogramowania umożliwiającego integrację kamer wielu producentów i dzięki temu
stworzenie jednego kompleksowego systemu zabezpieczeń. Uczestnikom szkolenia podpowiemy na co warto zwrócic uwagę wybierając oprogramowanie, wskażemy najważniejsze jego zalety i funkcje. Pokażemy także, jak konkretne funkcje wykorzystać w praktyce oraz w jaki sposób zaprezentować je klientom.
Część praktyczna szkolenia skierowana jest szczególnie do tych osób, które w przyszłosci będą odpowiedzialne za uruchamiane systemów w oparciu o rozwiazania marki Wavestore oraz ich administrację.

Pobierz zaproszenie

Rejestracja

Data i miejsce wydarzenia

 

Dane firmy zgłaszającej udział w szkoleniu:

 

Osoba zgłaszana na szkolenie:

 

Informacje organizacyjne

  • Termin nadsyłania zgłoszeń - do 2 dni roboczych przed szkoleniem
  • Udział w szkoleniu jest BEZPŁATNY. UWAGA w przypadku rezygnacji z uczestnictwa w szkoleniu, już po przesłaniu zgłoszenia, prosimy o poinformowanie o tym fakcie organizatora. Konsekwencją nie zawiadomienia firmy Linc Polska Sp.z o.o na co najmniej 3 dni robocze przed rozpoczęciem szkolenia, będzie obciążenie karą w wysokości 200zł/netto .
  • Wszystkim uczestnikom zapewniamy komplet materiałów szkoleniowych oraz poczęstunek w trakcie.
  • Do wszystkich uczestników zostanie przesłane potwierdzenie wraz z kompletem informacji o szkoleniu oraz jego miejscu.
  • Liczba miejsc jest ograniczona. O przyjęciu uczestnika decyduje kolejność zgłoszeń.
  • Organizator ma prawo odwołać wydarzenie, bez podania konkretnej przyczyny. Nie są zwracane koszty związane z rezerwacją noclegu lub środka transportu.
 

Weryfikacja